Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudott alakulni ennyi idő...

Ki tudott alakulni ennyi idő alatt ételfüggőség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban szándékosan híztam. Nagyon sokat. Ennek a kapcsolatomban szexuális okai voltak, de ez most nem lényeg, nem erről szól ez a kérdés.

A lényeg az, hogy az elmúlt 3-4 hónapom konkrétan arról szólt, hogy hogyan tudnánk napról napra minél több ételt belém szuszakolni. Túl sokat is híztam, le sem merem írni mennyit. Viszont el akarok kezdeni leadni kicsit ebből, de egyelőre lehetetlen vállalkozásnak tűnik. Hiába eszem tele magam, csak a kaján jár az eszem, hogy mi legyen a következő. Teljesen mindegy már, hogy mit eszem, magában a kenyeret, a hideg tésztát, csak valami legyen. Elkezdtem a kalóriaszámolást, de már reggel 10-kor elértem azt, amit egy nap lehetne, hogy egyáltalán elkezdjek minimálisan fogyni. Kicsit kétségbe vagyok esve, mert nem érzem, hogy van erőm leállni az evésről. Ennyire rövid idő alatt ki tud alakulni egy ilyen függőség? Hogy vegyek erőt magamon?


Ha valakinek extrém sok ideje lenne, akkor az előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


jan. 1. 21:11
 1/7 anonim válasza:
100%
3 hónap sok idő. Mennyi híztál és hány kiló vagy most?
jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyár végén voltam 100 körül, most vagyok 132
jan. 1. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert egy ekkora testet etetni kell, plusz a gyomrod is kitagult. Kicsit mindig kevesebb adagok, hogy a gyomrod szűküljön. Próbálj néha levest, ne mindig nehéz ételt.
jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De alig tudom csökkenteni. Úgy kezdem a reggelt, hogy megiszok egy jó nagy pohár vizet, hogy kevesebbet bírjak enni. Ma reggel így is ettem 8 szelet (toast) kenyeret, kávét kb 3 dl tejjel, két banánt. Reggeli után fél órával már elkezdtem frusztráltan érezni magam, hogy nincs körülettem semmi, amit eszegethetnék és egy idő után már a munkára sem tudtam koncentrálni, szóval ebédig még kétszer ettem.
jan. 2. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha becsapnád magad? Amikor csak úgy ennél valamit, egyél zöldséget, vagy gyümölcsöt.
jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát zöldségből nem bírok ennyit, mert egy idő után már kb öklendezek tőle. Gyümölcsből igen, de az sem túl diétás.
jan. 2. 21:16
 7/7 anonim válasza:

El kell magad határozni vagy szakemberhez fordulni,mentálisan sem de sehogy sem egészséges ez.

Kalóriadeficittel nagyon szép eredményt lehet elérni.

jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!