Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kajafüggősèg mint olyan...

Kajafüggősèg mint olyan létezik? Lopva eszi a csokikat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom durvan elhízott,azt mondja ő csak beteg és kajafüggősége van.Nem bàntani akarom.Lopva eszi a csokikat is csak a papírt találtam meg múltkor is szgép mellett.

2019. jún. 29. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Vagy tudatosan kellene leszokni, vagy ha úgy nem megy, akkor szakember segítségét kell kérni. Ennek főként lelki okai vannak, ha valaki az evésbe menekül, végül pedig rászokik. Meg kéne vizsgálni mélyebben...
2019. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Inkább az a része aggaszt,hogy letagadja és utána találom meg a zsebében mosás kor a csoki papírt vagy a pizzás dobozt a kuka mellett.

Sose szóltam ra ilyen miatt azt eszik amit akar felnőtt ember

de feltűnt higy ez nem oké

2019. jún. 29. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Mit tagad le, ha egyszer ő maga mondja, hogy kajafüggősége van? A pizzásdoboz meg a szemetes mellett meg aztán végképp nem titkos. Azt mondod, hogy azt eszik felnőttként, amit akar, de közben nehezményezed, hogy csokit eszik? Be kéne jelentenie minden egyes darab csokoládét? Menjen pszichológushoz. Lehet, hogy például a ti kapcsolatotok nem jó, mert ha boldog lenne melletted, akkor nem lenne kajafüggő.
2019. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha aztmondja nem rendelt pizzát és után ott a doboz akkor mi ha nem letagadja?

Nem szólok neki érte ,azt eszik amit akar csak már aggaszt már 100kg körül van ,a magasságához ez sok.

2019. jún. 29. 16:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam is,nem bántani akarom,hanem megoldást talán.
2019. jún. 29. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ott a doboz, és úgy tagadja le, akkor kábé egy négyéves szellemi szintjén van. Ha szembesíted a dobozzal, akkor mit mond?

Pszichológushoz kell menni. A pizzát a teáltalad elétálalt étkezésen felül eszi?

2019. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szembesítettem vele,a csoki papírt is amit találtam a zsebében azt sem mondtam el.

Amikor Nappalos vagyok, nem főzök olyankor az előző napról van kaja azt eszi és mellé pizza meg egy tábla csoki.

2019. jún. 29. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szembesítheted vele, mért ne? Együtt éltek, szóba kéne állnotok egymással. Nem számonkérően, hanem a napi beszélgetés szintjén. Nincs magyarázat arra, hogy letagadja azt, ami kiszúrja a szemedet. Ha úgy találod, hogy el van hízva, akkor te főzz kisebb energiatartalmú, de laktató ételeket (zöldségek), és kisebb energiatartalmú nasikat (gyümölcs alapút), és járjatok el együtt mozogni.
2019. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiàba szembesítenéd. Neki kell meghozni azt a döntést, hogy ez így nem mehet tovàbb, és vàltoztatni akar az életén.
2019. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem főzök zsíros ételeket de hiába ha mellé bevág egy egész pizzát.

Mozogni is szokott ,egy héten két foci.Többre nincs idő,sokat dolgozik.

2019. jún. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!