Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lustaság miatti hízás ellen?

Lustaság miatti hízás ellen?

Figyelt kérdés

Másfél éve kezdtem az egyetemet, ezalatt sikeresen felszedtem 18 kilót. (57-ből 75). Havi bő 1 jött fel átlagosan. Nem vagyok egy zabagép, de mióta nincs mindennapos testnevelés, abszolút ülő típus lettem.

Nagyon ciki? Valami "lusta" megoldás?

Magasság: 162

20/N



jan. 5. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én OMAD-ozom, azaz napi egyszer eszem. Már megszoktam, nem vagyok éhes napközben. Ez jó a lustáknak, mert nem kell egész napra kajával készülni, meg azon gondolkodni, mikor mit egyél. Este eszel bármit amit szeretnél, de rendes ételből, ne nasiból. Aztán le is feküdhetsz aludni vagy amit akarsz, én sem sportolok :D És fogyni fogsz, mert tuti deficitben vagy egy tányér étellel. De fokozatosan szokj hozzá!
jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!