Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy létezik...

Elképzelhető, hogy létezik olyan extrém túlsúlyos nő,aki megunta a fogyókúrázást,s elfogadta magát kövéren?

Figyelt kérdés
Tudom itt szinte csak fogyókúrázó nők vannak,de talán olyan hölgy is van,aki megunta, belefásult.Szerintem kövéren is lehet valaki boldog.Mi a véleményetek?

jan. 9. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogyne lehetne boldog. Egy ideig. De mivel baromi egészségtelen, ezért jönnek majd a betegségek, moszgásszervi problémák. És ha az egészséged nicnsen rendben, meg nem tudsz rendesen mozogni, akkor azért úgy nehéz boldolgnak lenni. Nyilván egy kis túlsúly még lehet oké, de hosszú távon az is megbosszulja megát. Lehet hogy csak öregkorra, de akkor is.

Persze mindezek ellenére nyilván vannak olyanok akik feladták, és nem érdekli őket. De nagyon meg fogják még bánni.

jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék arra,hogy aki megunta,hogyan vélekedik? Hogyan érzi magát?
jan. 9. 12:46
 3/19 anonim válasza:
100%
Biztos van, és fix nem érzi jól magát
jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van.Az exem kórosan elhízott volt,már gyerekként is nagyon kövér volt.Mielőtt találkoztunk gyakran fogyózott,de le-fel ment nála 30-40 kg.Volt 206 kg is.Megunta,a kilók ugrálását,belefásult,és érdekes módon beállt a súlya 190-195 kg-ra.Ezután sokkal kiegyensúlyozottabb lett a saját bevallása szerint.Normálisan étkezett,nem diétázott.
jan. 9. 14:03
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
A gyakori népe szerint én is extrém túlsúlyos vagyok (163 cm, 67 kg), 45-48-nak kéne lennem szerintük, és én belefáradtam, hogy ennyit még le kell fogynom.
jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Viccelsz ugye? Te még duci sem vagy.Extrém túlsúlyos,akin legalább 40-50 kg + van.
jan. 9. 14:19
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Hát félig viccelek félig nem, mert amúgy 60 szeretnék lenni, de itt mondták, hogy 55-nek kéne minimum lennem, aztán jött a soványság fétises, aki szerint 48 alá kellene mennem, meg a lány, aki kb ennyi kiló, de volt több is picivel és dagadtnak érezte magát.


Persze orvosi értelemben nem vagyok extrém túlsúlyos, de látod, ez szubjektív.

jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

4

Hát nem tudom mennyire kiegyensűlyzott élet az, amikor nem tudod bekötni a saját cipődet, nem tudsz fellépcsőzni egy emeletet, vagy akár kapaszkodás nélkül felállni egy székről. Igen nagy megalkuvás erre azt mondani, hogy ez így oké, így jól érzem magam... És valósíznűleg ő nagyon fiatalon fog meghalni.

jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból volt kiegyensúlyozott,hogy nem kellett állandóan a ruháit cserélni,amúgy is nehezen talált méretet.Nem idegeskedett a súlyingadozástól.Megnyugodott.Lehet az is közrejátszott ebben,hogy összejött velem, lett társa,aki elfogadta,szerette extrém kövéren is.
jan. 9. 16:37
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet valaki boldog és kiegyensúlyozott, ha extra kilók vannak. Egy idő után már a felállás is fáj, az utcán bámulnak, az evés az egyetlen öröm.

Persze a +80 kilósak.

jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!