Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy létezik...

Elképzelhető, hogy létezik olyan extrém túlsúlyos nő,aki megunta a fogyókúrázást,s elfogadta magát kövéren?

Figyelt kérdés
Tudom itt szinte csak fogyókúrázó nők vannak,de talán olyan hölgy is van,aki megunta, belefásult.Szerintem kövéren is lehet valaki boldog.Mi a véleményetek?

jan. 9. 12:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Anyukám. 130kg 160 cm

Boldog. Fogyni néha akar de nem tesz semmit szoval igazan nem is akar.

A térdei tropán, visszaofrdithatatlan porckopas. 1kmnel tobbet nem tud.menni. A suly leadasa meg a biciklizes segitene de hiaba. Ugy csinal mintha semmi nem tortenne es turi a fajdalmakat

jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11

Hát ez nem hangzik boldogságnak....

jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

#12 ez az ahogy én látom

Ő a legéletvidámabb nő akivel az ember találkozhat. Boldog család, férj, imádja a munkáját, imádja a hobbiját. Mindennel kapcsolatban boldog ami fontos neki. A fentiek neki nem fontosak

jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A már említett exem is boldog volt velem.Nem a súlyával foglalkozott állandóan,megpróbálta elengedni ezt a problémáját.Nyilván voltak percei,amikor gondot okozott neki,de nem rágódott rajta állandóan.

Én is segítettem neki ebben,hiszen így szerettem.

jan. 10. 08:15
 15/19 anonim válasza:
29%
Lehet boldognak lenni es nem a halal torkaban erzed magad. Az sem igaz, hogy egy cipofuzot sem tudsz bekotni. Telhes eletet lehet elni 150 kilosan is, de nem leszel az a cicababa aki utan mindenki megfordul, nem fogsz a legujabb divat szerint oltozkodni es nem te fogsz reggel otkor futkoraszni. Es persze lesznek mindig "joindulatu" emberek, akiknek a te sulyod lesz a legnagyobb baja es a te fogyasoddal akarjak megmenteni a vilagot. Nem onfeladas, csak onelfogadas, de kitunni a tomegbol sosem egyszeru.
jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig lehet boldog persze, de az egészségügyi problemák elő fognak jönni.

Én is voltam boldog kövéren is. 125 kilósan jött a nagy szerelem, akkor jöttem össze a férjemmel, 1,5 év múlva 150kilósan hozzá is mentem, összeházasodtunk, éltük az életünket, közben teltek az évek, és arra eszmèltem, hogy egyre jobban fáj mindenem, beteg is lettem,( anyagcserezavar, és hormonproblémák), és már éjszakánként fulladtam is. Ekkor álltam mérlegre, mikor leesett, hogy tovább hízhattam és ezért vagyok rosszul. Már 170kg voltam. Hát dönteni kellett.

5 év telt el, lefogytam, 64kg vagyok és boldogabb mint valaha:)

jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, amikor belefásultam, abbahagytam a 3938198. diéta után és eltelt pár év ebben a kényelmes rózsaszín szemüvegben, 130 kilósan. Aztán elkezdett szarakodni a cukrom, és a tüdőm. Már nem a jó kinézetért harcoltam.
jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én például ilyen vagyok.
jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden súlyos elhízás mögött vagy szervi, vagy lelki probléma húzódik. Így nem lehet igazán elfogadni, és hosszútávon nyugodtan élni sem. kb 40 éves korig el lehet lenni, de utána rohamosan jönnek a problémák. Elkezdünk öregedni, megereszkedik a bőr, lóg a háj, fájnak az izületek, kialakul a zsírmáj, inzulinrezisztencia vagy cukorbetegség, szív és érrendszeri bajok. Ebben a cipőben járok. 6 éves korom óta kisebb nagyobb szünetekkel fogyózok. Hol lemegy 20-30-40 kiló, hol vissza. Volt hogy elengedtem, de mikor nem bírod lihegés nélkül felhúzni a zoknid, fáj a hátad, a térded, nem bírsz felmenni a lépcsőn, nem bírsz normálisan mozogni szeretkezéskor, és ha tükörbe nézel akkor nem látod önmagad a háj mögött, akkor újra és újra nekirugaszkodsz. Nálam lelki probléma. Rossza a kajához való hozzáállásom. Nyugtatóként és örömforrásként működik. De csak addig a 10 percig amíg befalom. Utána már a lelkiismeretfurdalás jön.
jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!