Visszahizhatok?

Figyelt kérdés
A tojas dietat csinaltam 2 hetig most hagytam abba az lenne a kerdesem visszahizhatok hamar ha nem figyelek az etrendemre
jan. 14. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Ha ott folytatod, ahol elotte abbhagytad (zabalas), a kaloria tobblet miatt hizni fogsz.
jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaállsz arra az életmódra, ami a túlsúlyt eredményezte, akkor nyilván visszahízás lesz a következmény. 2 hét élből nem lehet beszélni érdemi fogyásról sem, de az biztos, hogy nem tojás diétára és egyéb egészségtelen és pusztítő ökörségre kell alapozni, hanem kalóriaszámolásra és életmódváltásra.
jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Ha ugyanazokat és ugyanannyit eszel mint a diéta előtt akkor vissza fogsz hízni. Hisz akkor voltál ducibb amikor úgy ettél.

Ezért nem jók ezek a párhetes diéták hanem életmódváltás kell. Meg kell tanulni a kedvenc dolgaid egészségesen elkészitve és mindenből mértekkel enni. Ez a titok

jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Normálisan kell enni életed végéig a tested szükségletei szerint egészségesen. Semmi szükség alkalmi diétákra.
jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Számolj újra egy BMR-t kalkulátorral és egyél annyit amennyi a súlytartásid, csak mindenféle ételből. AKkor nem fogsz hízni. Vagy ha még fogyni szeretnél, akkor egyél BMR-nyit. A visszahízás ilyen diéták után csak azért van, mert utána már nem figyelnek az emberek oda és folytatják a korábbi életmódjukat. Nem azért, mert két hét után annyira lelassult az anyagcsere, hogy egy salátalevéltől is híznak, ezt ne hidd el senkinek :D
jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az ilyen pár hetes diéták jellemzője, hogy visszahízol, ha nem változtatsz véglegesen az étrendeden.
jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, mit reméltél? Kezdjük azzal, hogy két hét alatt érdemi fogyásod nem is lesz. Ahhoz pedig, hogy tartós legyen, nemilyen eszement diéta kell, hanem tartható életmódváltás és kalória számítás.
jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván igen. Ezért érdemes olyan diétával fogyni, amit életed végèig tudsz követni, fogyás után is ( pont azért, hogy ne hízz vissza). Én is így tettem. 5 évnél tartok:)
jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!