Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollégistaként miket tudnék...

Kollégistaként miket tudnék enni, fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok. Nincsen lehetőségem (abszolút semmilyen, még mikró sincs) főzésre.

A pénzügyi keretem sem túl nagy.

Mit tudnék enni, hogy sikerüljön fogynom? Sportolni nincs időm hét közben, minden nap este 7-8 között végzek.

Jelen pillanatban gyümölcsöket eszek csak, de sajnos ez így nagyon tűrhetetlen, állandóan fáj a gyomrom és ugyanolyan éhes vagyok.

Köszönöm!



jan. 16. 09:29
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Uhh, ezek szerint a menzák nem változtak...ugyanez volt az én kolimban is, de az legalább nem volt drága. Akkor azt tudnám mondani, hogy keress valami olyan kifőzdét, ahol van egészségesebb menü, reggelire és vacsorára pedig itt adtak már jó ötleteket. Burrito, zabkása, ezek változatosan elkészíthetők és nem kell őket főzni. Az is sokat segíthet ha a nassolást visszafogod az étkezések között vagy gyümölcsre, zöldségre cseréled.
jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Röviden: bármit csak kevesebbet mint eddig.

Minden sós étkezéshez egyél 150 gr zöldséget és minden édeshez gyümölcsöt.

Válaszd pékaruból a teljes kiőrlésűt vagy a rozst.

Minél több fehérjét vigyél be. Pl skyr joghurt vagy sima görög joghurt jó, vagy túró. Ezeket nem kell elkészíteni sehogy.

Szerezz be egy konyhai mérleget hogy kb tudd hogy állsz kalóriával

jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
a középiskolai kollégiumok ingyenesek, de feltétel az étkezési hozzájárulás megfizetése: az ott töltött napok alapján 3 étkezés (reggeli, ebéd, vacsora) naponta.
jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13: A kollégiumunk nem ingyenes, félévente fizetni kell érte X összeget. Emellett egy bizonyos osztályig kötelező a menzát is választani (de el lehet dönteni, hogy csak az ebédet, vagy mind a 3 étkezést szeretnénk).
jan. 19. 00:29
 15/15 anonim válasza:
Ez törvényileg van így, nincs olyan, hogy egy középiskolai kollégium igazgatója gondol egyet és pénzt szed az ottlakásért, mikor az ingyenes. A háromszori étkezés biztosítása is kötelező, reggeli, vacsora, ebéd szükség esetén, alkalmanként, kollégista kérésére lehet hidegcsomag. Pl. Gyakorlat miatt korán megy, későn érkezik vissza, stb.
jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!