Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik vacsora a legidálisabb?

Melyik vacsora a legidálisabb?

Figyelt kérdés

1. 300g Főtt rizs, 200g natúr sült csirke, 150g brokkoli (680 kalória)

2. 300g natúr sült csirke, 250g Brokkoli és 2 darab főt tojás (580 kalória)

3. 200g Rizs, 200g sült csirke, 150g Brokkoli, és 1 darab főt tojás (660 kalória)


Nyilván a cél a fogyás.


jan. 17. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Amelyik a napi kalóriabeviteled alapján belefér, bár az a 80 kcal eltérés az opciók között amúgy sem számít.
jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért hiszik azt az emberek hogy csak a csirkétől és a rízstől meg párolt zöldségtől lehet fogyni nem èrtem, de érdekel..

Mindent lehet enni, kalóriadeficitben kell lenni és úgyis fogysz.Minek sanyargatni magad a száraz csirkével holott egy jó szaftos pörkölttel is kijön a 600kalória..

jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

napi összkaloria számít nem önmagába a vacsora


attól függ hogy előtte a nap folyamán mennyi kaloriát ettél és mennyi van még a keretből

jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


AZ ÉN csirkém nem száraz es azért enném ezt mert szeretem.


Tőbb 10 kg fogyás után van tapasztalatom.


A kérdés arra vonatkozott volna hogy a szénhidrát végett melyik lenne a legjobb opció más tapasztalata szerint.

jan. 17. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel a szénhidrát, pláne az a pár gramm különbség? Nincs jelentősége.
jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
főtt rizsnél és brokkolinál aggódni a szénhidrát miatt elég értelmetlen 😅
jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Na hát ha lefogytál több 10 kilót , fura hogy nem tudod melyik opció a jobb.Főleg úgy hogy ki szeret állandóan rizsen meg natúr csirkén élni... De te tudod. Én 18 kilót adtam le úgy hogy mindent eszek, nem rizsen meg csirkén élek de te tudod. Úgysem tudod ezt enni életed végéig, lefogysz majd visszaeszed..
jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nincs tapasztalatod, ha lenne akkor kalóriadeficitben ennél és mindent. #7
jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Ha nincs alapbetegséged akkor teljesen mindegy. Ami jólesik. Ugyanúgy szabad és kell is szénhidrátot enni este mint máskor.

Ha pedig ennél részletessbb választ szeretnél akkor kellene mindne testi paramétered, minden makróból a teljes napi kereted és hogy mikor mennyit sportolsz vagy azon tul a nap folyamán mikor vagy aktív.

Az en vacsoram pl fogyashoz 270-300 kcal. De ugyanugy amiket te irtal meg amiket en az full kiragadott ertek egy sokkal konplexebb rendszerbol aminek egyreszt szimplan fogyas szempontjabol ssmmi jelentossge, masreszt magaban nem ertekelheto.

Amugy ha valasztabni kell, legyen valamelyim tojasos mert az az egyetlen zsirforras. Jollakottsaghoz es vitaminok felazivodasahoz is kell mindsn etkezesbe zsir. Habar ugy meg feleslegesen sok a fehérje.

jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ. Ha esetleg edzel, és célod az izmosodás is, akkor a 2-es verziót, mert abban van a legtöbb fehérje. Ha ez nem cél, akkor viszont a hármast választanám, mert az a legváltozatosabb és így ránézésre a leglaktatóbb.
jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!