Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egyáltalán nem eszik...

Aki egyáltalán nem eszik kenyeret mit reggelizik ami laktató is?

Figyelt kérdés

Reggeli/vacsora ötleteket szeretnék(inkább sós) gyűjteni.

-laktató legyen(ha reggel jól lakok akkor utána már bírom kaja nélkül)

-inkább sósat kívánok reggel(néha belefér a zabkása is)

-ne kelljen hozzá kenyér(nem szeretem a szénhidrátcsökkentett,szinte csak magból álló dolgokat)

Köszönöm



2023. júl. 14. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Én szinte mindig tojást eszem, csak kenyér helyett zöldséget (párolt vagy nyers) vagy salátát eszem hozzá.

Pl. egy nagy tál vegyes zöld salátába 2 főtt tojást belevágok.

Párolt zöldbab és rántotta.

Tojáskrém/avokádókrém/humusz zöldségszeletekre kenve.

2023. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Metionin ***** válasza:
85%

Én eszek kenyeret de az egyik kedvenc reggelim a tojásos tortilla. Beütöd a serpenyőbe a tojásokat, ráteszed a tortillát és amikor a tojás megsült, megfordítod. A tetejére lehet reszelni sajtot vagy rakni sonkát, zöldségeket.

A másik ilyen, amikor zabpelyhet keverek a tojásba és úgy sütöm ki.

De a sima burrito is jó lehet reggelire.

2023. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Tejberizs gyumolccsely utifumaghejjal

Zabos joghurtos turokrem gyumolccsel (dietetikus javasolta, nagyon durvan jollakok tole, en 40 gr zabit, 50 gr joghurtot, 16 deka turot es fel uveg hazi cukormentes gyumolcslekvart szoktsm.enni)

Tápiókapuding

Tojássaláta

Smotthie amiben van fehérjepor meg valamilyen magvaj

2023. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Zabkasa, rántotta zöldséggel, smoothie, joghurt magokkal vagy gyümölccsel, rengeteg opció van, én ráadásul vega is vagyok.
2023. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
79%
Fú én ritkán eszek kenyeret, igazából nem fogyi miatt, csak nem szeretem XD zabkása, hihetetlen laktato, és van sós verziója is. Pl egyszer csináltam rozmaringos gomát rántottát es azzal ettem. Keress recepteket millio ötletet találni föleg angolul. Vagy zabból, kukoricalisztböl csinálok ilyen palacsinta/tortilla izét.
2023. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Én most például soktésztás zacskós levest és csokit ettem, mert ez volt otthon.
2023. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyél puliszkamálét(kukorica dara) az laktató, táplálóbb mint a kenyér bármely formája, de van még más felhasználásai is a kukoricának, mint pld.

kukoricaalapú tortilla lapok, rizsfelfújtak, pászka.

Ha többre vagy kíváncsi akkor a Google keresőbe beírod, hogy kenyér alternatívái.


Este utolsó étkezésnek tökéletes választás a babkonzerv, finom, finom és nagyon egészséges.

2023. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

overnight porridge gyümölcsökkel


baked oatmeal


finn crisp, rizs pufi, abonett

2023. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

Én nagyon szeretem a kenyeret főleg az ízesitett(szárítottparadicsomos, vöröshagymás, FOKHAGYMÁS, sajtos, olívás) gyökérkenyeret.

Ha rostokkal eszed a kenyeret akkor nincs vele probléma pld, sok zöldséggel, retekkel, paradicsommal, paprikával, savanyított: káposzta, bébikukorica, kovászosuborka, csemegeuborka, almapaprika, csípős gyufapaprika, CSALAMÁDÉÉÉ!


Ezek a világ legjobb kajái a kenyér mellé csak már kiment a divatból.


Nem szabad teljesen leállni a kenyérrel mert teljesen kihal az emésztőrendszeredből az a bacilus ami azon táplálkozik, ha meg kívánod az azért van mert SZÓÜKSÉGE van a szervezettednek rá. A szervezetted jobban tudja, hogy neki mire van szüksége mint te aki csak használod.


Ez nagyon fontos!!!

persze a szenvedély betegségek esetében már pszichés függőség van, s nem testi.

2023. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, én is csináltam egy darabig, hogy nem ettem kenyeret, de számomra nem vált be. Nem tudtam wc-re menni, kínszenvedés volt minden nap... aztán elkezdtem megint kenyerezni, ment minden, mint a karikacsapás.

Ehetsz kenyeret, de az legyen minőségi, JÓ kenyér. Valami vaj/sajtkrémmel fogyasztom, jó minőségű sonka, sajt, tojás, és SOK zöldség.

Ma pl. 75 gramm VitaJó barna cipó, Crefée fokhagymás sajtkrém 30 gramm, 20 gramm Milbona light sajt, 100 gramm zöld pritaminpaprika, 50 gramm csemegeuborka. Mindez 350 kcal. Még ettem volna hozzá 10 deka paradicsomot, de sajnos elfogyott.

2023. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!