Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ötleteket, tippeket...

Milyen ötleteket, tippeket tudtok, hogyan dobhatnám fel a salátát, hogy ne csak olyannak tűnjön, hogy rágom a zöldséget, mint egy nyúl?

Figyelt kérdés
Pl. balzsamecet nem rossz ötlet, de az olivaolaj ízét nem szeretem, egyéb van-e esetleg amit használhatnék?
jan. 18. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én joghurttal szoktam. Bele fuszereket, mindig mast.


Amugy a salat nem a jegsalatat jelenti. Lehet egy salataban fejes salata, paprika, bab, feta sajt es quinoa. Na az minden csak nem unalmas.


Amúgy meg a zoldsegragcsalasnak az egesz etrend fele kell hogy legyen egy egeszseges embernel. Teljesen normalis dolog.

Amugy meg fogd a zoldleveleseket, suss ki sutoben kockazva gyokereseket, vagj mele friss uborkat vagy paprikat. Adj hozza sajtot, fuszereket,magokat es maris nem unalmas

jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak más ecetek es más olajok.

Egyebként ezerfele öntetet tudsz csinálni. Írd be a keresőbe hogy házi salataöntet vagy salad dressign és sok van

Nem feltétlen egy dologból áll. Teszel fokhagymát szójaszószt kis gyömbért, kapribogyót, olajat, osszerazod. Ez csak egy pelda. Ezer meg ezer lehetoseg van

jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy saláta legyen? Mert ehetnél zöldséges rizst vagy bulgurt is, akkor máris változatosabb, de mehet bele fetasajt, tofu is.
jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én paradicsomot pl mindig sokat teszek bele, annak a leve alapból jó ízt ad. Balzsamecettel szoktam leönteni, de azt te is írtad. Illetve én szoktam bele tenni tofut. Így nyilván kicsivel több kalória lesz, de sok benne a fehérje, és sokkal laktatóbb lesz. Önmagában az íze nem túl jó, nagyon semmilyen, de jól felveszi a saláta egyéb ízeit.
jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Az én kedvencem a görög sali,jó kis feta sajttal,sok parival,uborka,saláták.Paprika én nem teszek bele,nem szeretem salátákban.

Az extraszűz olajok nekem se jöttek be,de a sima oliva olaj, egy kis vörösboros balzsamecettel el keverve nagyon finom.

jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig joghurttal vagy kefirrel öntöm le az összevágott nyers zöldségeket, kicsi só, bors, metélőhagyma megy bele.
jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc salim: baby spenót, feta, főtt cékla, dió, minimális olívaolaj vagy balzsamecet
jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Crisopher ***** válasza:
100%
Veszel natúr joghurtot, és fűszerezéssel nagyon különféle ízű salátaönteteket tudsz csinálni. Igazából csak a kreativitá szab határt
jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én fűszerekkel szoktam megbolondítani pld a görög salátát: oreganó, bazsalikom, fokhagymapor, só, és citromlével locsolom meg. Szeretem az olivaolajat azt szoktam még rátenni. Ja meg persze feta sajtot :)
jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a joghurt+tökmagolaj.
jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!