Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ötleteket, tippeket...

Milyen ötleteket, tippeket tudtok, hogyan dobhatnám fel a salátát, hogy ne csak olyannak tűnjön, hogy rágom a zöldséget, mint egy nyúl?

Figyelt kérdés
Pl. balzsamecet nem rossz ötlet, de az olivaolaj ízét nem szeretem, egyéb van-e esetleg amit használhatnék?
jan. 18. 14:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
Joghurt és tökmagolaj nálam is favorit, de én önállóan is szoktam a tökmagolajat használni. Finom. Feta sajt is sokat dob rajta. Én még natur szoktam bele csirkemellett sütni és felkockázva beleteszem. A zöldségeket meg variálom.
jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
olivaolaj/ balzsamecet/ méz/mustár/citrom/só/bors.Én ezen nem érzem az olivaolajat.
jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak azért eszed a salátát, mert "fogyózol", pedig amúgy nem szereted, meg ha nálad a fogyni vágyás kimerül annyiban, hogy üres salátát eszünk, akkor meg is érdemled, hogy ne legyen feldobva semmivel. Rágjad csak nyúl módjára az ízetlen leveleket éjjel, nappal! Jó étvágyat hozzá!
jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Balzsamecet felesben narancs facsart levével. Nekem ez a kedvenc
jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utálom az eceteket, szóval nálam az felejtős. Én ha ilyen natúr salátát csinálok, azt mindig mézes-mustáros cuccal szoktam összeforgatni. Ritkán ezerszigettel.
jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13

Belőled aztán árad a jóindulat... :D

jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Èn is sokfèle salátát ès zöldsèget szoktam enni, szinte mindig ki tudok találni valami újat.

Van ez az öntet, nem a legdiètásabb, mivel mèz is kell bele, de nem is kell sok belőle, mert elèg erőteljes íze van. [link] maga a saláta is az egyik kedvencem. (Általában nincs balzsamecetem, úgyhogy fele arányban összekeverek egy kis száraz fehèrbort ès rizsecetet.)


A sajtok valóban nagyon fel tudják dobni, feta a görögsalátában, a parmezán is sok mindenhez illik, mozzarella paradicsommal ès friss bazsalikommal az egyik legjobb.


Van, hogy vèkony szeletekre vágok zöldsègeket, rèpát, uborkát, kápia paprikát, jègsaláta is mehet hozzá, boltban vásárolt sajtszószt melegítek fel ès abba mártogatom.


Ha szereted az ázsiai èteleket, lehet pirítani kis fokhagymát, gyömbèrt, hozzáönteni szójaszószt, belerakni pirított szezámmagot, esetleg a boltban lehet kapni èdes-savanyú szószt.


A zsírszegèny fűszeres joghurt is egy jó választás.


Ha az olivaolajat nem szereted kipróbálhatod a tökmagolajat vagy szezámolajat.


Ha szereted a gyümölcsösebb ízeket, akkor keverhetsz össze egy kis málna vagy áfonyalekvárt vörösborral ès egy kis ecettel, ès azt a nem erős ízű zöldsègekre önteni.

jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Főtt csirkemellel legfőképpen, mivel diétában (IS) a fehérje elengedhetetlen.

Vagy rostonsült csirkemell, az is jó, kisütöd a rostonsült csirkemellet, felszeleteled, kockázod, ráteszed a salátára, öntesz rá ilyen saláta öntetet, és kész, kicsi borsot vagy sót teszel rá, ha kicsit ízetlen, és leöblíted 2 nagy pohár vízzel.

Telít is, egészséges, diétás is. :) Tökéletes kombó.

jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!