Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel mindenki vékony?

Ezzel mindenki vékony?

Figyelt kérdés
Nők esetében magasag bol kivonunk 110et és megkapjuk a súlyt?

jan. 19. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de ez hülyeség. Számtalan testalkat van, egy ilyen egyszerű képlet nem alkalmas arra, hogy az összes nő optimális testsúlyát megadja.
jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Alapesetben igen, habár minél alacsonyabb egy nö, annál kevesebb lesz arányban az így meghatározott súly.

Egy 180 cm-es nönél a 70 kg aránylag normális átlag, egy 150 cm-es esetében a 40 kg viszont elég kevés.

jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Még férfiak esetében sem reális.


170cm 78kg vagyok, 3 éve edzek, és testfelépítést tekintve széles csípők, mindenki 85kg körülinek tippel.


Egyik ismerősöm szintén 170cm, Ő is jár edzeni, Ő is 78kg, és kb. fele akkora, mint én.


Tükör megmondja, hogy mi az ideális, nem pedig a mérleg.

jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
3-as: ez a "formula" férfiak esetében más, a 100 cm fölötti súly az "optimális"
jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A -120-130 q vekony
jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

4#

Épp ez az, hogy még a -100 sem irányadó. Ahány ember, annyi testfelépítés. Nálam konkrétan a 70kg és 80kg között majdnem zéró különbség van. Csontozat, testzsírszázalék, genetika.. Tükör a legjobb megoldás erre, mert ha 0 izomzatod van, hiába vagy 180cm 75kg "optimális", akkor is szarul fogsz kinézni.

jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
154 cm vagyok és 62 kilósan is vékony
jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Az a két ember, aki lepontozta a 7-est, olyan szinten el lehetnek tespedve, hogy lényegében összenőttek a fotellal, a testük úgy nézhet ki, mint egy telefosott kezeslábas, ezért abszolút elképzelhetetlen nekik, hogy eg viszonylag nagyobb súllyal is lehet valaki vékony, ha izmos, kisportolt, esztétikus teste van. Ti hiába vagytok sajnos vékonyak, ha a seggetek a térdetekig lóg. Ráadásul ugyanolyan egészségtelen az életmódotok, mintha elhízottak lennétek. Mozgás nélkül a vékonyság semmit nem ér. Nálatok még az is egészségesebb, akin van egy kis felesleg, de a zsírréteg alatt izmos.
jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A 7-es nem vékony ehhez a magassághoz ennyi súllyal, hacsak nem egy bodybuilder.

Én 159 centihez vagyok 47 kg. Na, én vékony vagyok, enyhén izmos is. Szóval a 7-es inkább molett kategória számadatok alapján. Drága 7-es, ne csapd be magad, nem vagy vékony, vagy bodybuilder vagy, aki szín tiszta izom?


Kérdező, az én esetemben igen, én vékony vagyok. 159-110=49

Viszont én szoktam súlyzós edzést is végezni.

jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es nagyon messze van a vékonyságtól. Ez már akkor is erős alkat, ha izomból van és akkor is, ha zsírból. Én 157 cm 47 kg vagyok, tehát testmagasság -110, lapos a hasam, kis formás fenekem van, vékony kissé izmos combom. Ez az a fajta vékony alkat, ami olyan egészséges, szép látvány, és nem anorexiás kinézet :D De alapvetően én 49-50 kg szeretek leginkább lenni, azt látom magamon pont ideálisnak, annyi is voltam egészen 1 héttel ezelőttig, amíg át nem ment rajtam egy hányós vírus…kondizással vissza is akarom dolgozni azt a 2 kg-t, hogy formásabb combom legyen.
jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!