Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valljuk be, mindenkinek a...

Valljuk be, mindenkinek a vékony nők tetszenek?!

Figyelt kérdés

Nézem az instagrammot és itt van pl ő:

[link]


Szinte már anorexiás,tényleg csak egy hajszál választja el tőle,még terhesen is csontos és 50 ezren követik,mindenki tetszikeli a képeit.

Itt gyakorin meg írják az emberek,hogy jaj a husi a menő,meg az a szép ha nőies,egy frászt. Az életben is mindenki a legvéknyabb csajokat ugrálja körbe és tartják különlegesnek meg szépnek. Hol az igazság? ÉN is ilyen vézna akarok lenni,mint ő.


2017. nov. 29. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. A legtöbb férfi a normális nőkre bukik. Persze ahhoz hogy megtaláld a párodat neked is a normális pasikra kell buknod. Ha ilyen nagyképű nézd a bmw-met (semmi bajom azzal ha valakinek jó kocsija van csak a dicsekedőket nem szeretem) csávókra buksz akkor ne csodálkozz ha csalódás ér.
2017. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem vágyom ilyen férfiakra,de kb minden férfi ilyen típusú nőre vágyik,jó vannak kivételek,de érted általánosan elmondható,hogy ezaz etalon.

Most pl saját tapasztalat,de amikor 16-20 évesen kb ilyen vékony voltam,mint a képen a nő, egyszerűen bomlottak értem a pasik. Mindig volt udvarlóm stb. Aztán történtek szomorú dolgok és evésbe menekültem,nem mondom,hogy kövér lettem,de simán van rajtam 10kg plusz. Azóta kb levegőnek néznek a férfiak. A fiú barátaim is mindig elhalnak,ha egy ilyen csaj elmegy mellettünk,de a lányok is mindig irigykednek az ilyenekre. Szóval álszentség ,hogy nem jó ez a vékonyság

2017. nov. 29. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen akarsz lenni, legyél ilyen! Aztán majd mondd el, körbeugrálnak-e a férfiak!
2017. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi beled szeret, nem azert fog beledszeretni h h nezel ki, hanem a belsodert fog szeretni. A lenyeg: te erezd jol magad a borodben. (normalis kereteken belul-->ne hizz el es ne legyel anorexias) hidd el, az onbizalomhianyos embereket senki se szereti☺ fel a fejjel!
2017. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,mondjuk én is jobban szeretem mármint jobban tetszik a vékony test úgyhogy lehet ez meglátszik az önbizalmamon,mert nem szeretem magam mióta van rajtam felesleg..
2017. nov. 29. 18:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem mindenki kedveli a nagyon vékony nőket, ahogy nem mindenkinél a nagy mell vagy a szőke haj a menő. Egyáltalán nem tapasztaltam, hogy mindig a társaság legvékonyabbjai a menők, legszebbek.


Egyébként minden típusnak megvannak a kedvelői, ahogy ennek a csajénak is, s ők persze kommentelnek meg lájkolnak is az oldalán. No meg ő egy celeb is, az erre fogékonyak is nyilván rátaláltak az oldalára.

2017. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sanyarú életed lehet, ha az intstagram-ot hiszed az etalonnak és azért mert valaki ott menő, akkor mindenki azt szereti.


én a normális csajokat kedvelem, ne legyen csontsovány, de ne is legyen egy bálna.


a panaszkodók, mint te is általában nagy darab nők, akik magukat "kicsit husisnak" állítják be. ez azonban legtöbbször nem igaz. ha egy csaj nőies, van mit fogni rajta, az jó. de ne legyen kövér!

2017. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hm szerinted kövér vagyok? 175 cm 62kg, végülis szerintem se vékony..
2017. nov. 29. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a csaj "nyert a genetikai lottón", egyszerűen ilyen a testalkata. De látszik rajta, hogy semmit nem tesz azért, hogy így nézzen ki.


Személy szerint jobban teszik a nő, aki edz, szép izmos és formás. Aki tényleg keményen dolgozik (nem éhezik) azért, hogy jól nézzen ki. Van is egY ilyen nő a munkahelyen, minden férfi csorgatja a nyálát utána. Korábban húsosabb volt vagy 10 kilóval, de olyan kisugárzása van, hogy már akkor is bármelyikünket megkaphatta.


Nem az a vonzó, aki vékony, hanem aki magabiztos, szereti és elfogadja magát. Amikor rajtad volt 10 kiló persze hogy senki nem vett észre, mert utáltad magad. Mégis kinek kell egy olyan nő, aki nem tud jó szívvel a tükörbe nézni és még a ruháit sem meri levenni?



Nézz magadba és fogadd el magad. Ha máshogy nem megy, akkor úgy, hogy megváltoztatod azt, ami nem tetszik. Nem siránkozni kell, hanem tenni.

2017. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

számaid alapján nem lehetsz rossz. de az arányok számítanak, nem a számok. nekem a barátnőm 162cm, 55 kg, és isteni teste van.(emellett egy tünemény). nagyon jól eloszlik rajta a súly, nőies, formás, nem csontkollekció.


nekem a linkelt hölgy típusok nem is tetszenek.

2017. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!