Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott mar le valaki ugy,...

Fogyott mar le valaki ugy, hogy napi 8 oran belul evett?

Figyelt kérdés

Pl reggel 7 orakor regelizett, aztan ugye ebedelt delben vagy 1 orakor, es aztan delitan 3 orakor fogyasztotta el az utolso etkezeset?

Es delutan 3 ora utan, vgy 4 utan, vagy 5 ora utan mas semmit.

Ez attol fugg, ki mikor kezdi el a reggelijet.

Hatasos lehet?


jan. 30. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Hááát... Szerintem ez csak önsanyargatás. Nem az a lényeg hogy mikor eszel, hanem hogy összesen egy napon belül mennyit. Kcal deficitbe kell kerülni és akkor fogysz.
jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül a kalóriadeficit hatásos. Ezt kell megérteni.
jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen mindegy, mikor eszed meg a kalóriakeretedet. Ha túlléped, hízol, ha kevesebbet eszel, fogysz. Rendesen kell mozogni, aludni, normális bioritmust tartani. Ha lelki gondok miatti evészavar van, falásrohamok vannak, kompenzáló viselkedés, akkor pedig fel kell keresni egy pszichomókust.

Egyesek annyira túlbonyolítják ezt, túlirányítják a semmit, hogy aztán a sok felesleges szabály, időkeret, tiltás újra a régi zabáló életformához löki őket. A biológiánk ennél egyszerűbb azért.

jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
A fogyás akkor van, ha több energiát égetsz el, mint amit beviszel. Számold a kalóriákat, és ennyi.
jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez az időszakos böjt is csak akkor működik, ha kalóriadeficitben is vagy
jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem Auschwitzban meg a Gulágon csináltak valami hasonlót, nem is volt elhízott ember.
jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Amit leírtál kérdező, ezt időszakos böjtnek, vagy időablakos diétának hívják. A legbutább diétázási módszer, de működhet. Leginkább azoknál működhet, akik el vannak hízva, reggeltől estig esznek, napi 5-6 étkezésre szétbontva, mert így csak 8 órában 3 étkezés van, ha nem eszed halálra magad, jó eséllyel kalóriadeficitbe kerülsz és fogyni fogsz. Viszont akik napi 4x esznek többet, ott ha egy étkezés kimard, esélyes hogy a 3 étkezés során bepótolják a kieső kalóriákat, és nem fog működni a dolog. A kalóriadeficit az egyetlen módja a fogyásnak, ezt nem tudod megkerülni. Az általad leírt módszernek az lenne a lényege hogy napi 8 órában 3 étkezéssel kalóriadeficitbe tedd magad, csak mivel nem számoljuk a kalóriakat, így pontos képet nem kapunk. Hülye egy módszer, de annál aki elhízott, és abban a 3 étkezésben nem zabálja tele magát, annál működhet.
jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Én 6-7 órás időablakban étkezem. Délben és Délután 6 fele étkezem. Számomra így kényelmes. Mivel deficitben vagyok ezért a három étkezés nem fér bele számomra. Nekem az vált be, hogy délben eszem kényelmesen és este fele pedig többet és akkor jobban jól lakok. Az ilyen napi négy-öt alkalmas csipegetés étkezés számomra csak macera, mert egyik alkalommal sem lakok jól. Én sajnos nem tudok jól lakni ilyen 200-300 kalóriás étkezésekkel.
jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Lemaradt, hogy fogyni fogytam vele, de nem azért, mert így étkeztem, hanem azért mert tartottam a deficitet.


#8-as voltam.

jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
47%
Enni fontos, mozogni kwell
jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!