Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még hány kilót...

Szerintetek még hány kilót kellene leadnom?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 170 cm és 85 kg.

110 kg-ról kezdtem.


febr. 4. 13:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igazából tetszem így magamnak és jól érzem magam, de még lehet egészségtelen ez a súly...
febr. 4. 13:08
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
10-15 kiló felesleg még minden bizonnyal van rajtad.
febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Kb 15ot kellene csak a suly alapjan. De ha 6-7 kilo lemegy es kenyelmesen tudod tartani es jol is erzed magad az siman lehet hogy egeszseges is. Minden attol fugg milyen a testzsir arany. Noknel erdemes 35 szazalek ala menni
febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerjük a testalkatodat. Biztos, hogy van még rajtad túlsúly, de hatalmas eredmény, hogy már leadtál 25 kilót. Ha alapvetően vékony alkatú vagy, akár 55 kilóig is le kell menned, hogy igazán karcsú légy. Ha testesebb vagy, és nem akarsz kifejezetten karcsú lenni, a 70 kiló is teljesen normális lehet. Ennél többet látatlanban nem tudok mondani.
febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Ügyes vagy, gratulálok! Ne csak a kilók számát figyeld, hanem azt is, hogy zsír vagy izom. Tudod, az izom többet nyom, de egészséges. Az egészséget is figyeld, ne csak a kilókat.

Sok sikert továbbra is!

febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
56%
Szia mit csináltál hogy ennyit fogytál milyen edzést és mennyit Köszi.
febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Szerintem fantasztikus vagy!


De szerintem még ne állj le.


Én 85 kg-ról kezdtem 177 centisen (nő vagyok) és most 81 kilósan is még az vagyok. Nekem kb 78 kg a határ (tehát hivatalosan az az ami még egészséges egy nem kisportolt nőnél), neked szerintem egy olyan 75 jó lenne.

febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem még egy 15-öt le kéne adnod az egészségeshez, és még akkor sem leszel túl vékony.
febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
-20 kg legalább
febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!