Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki? 10 kilót...

Hogyan álljak neki? 10 kilót kellene leadnom 2 hónap alatt.

Figyelt kérdés

175cm 69kg, mindig magas vékony voltam, de 10 hónapja szültem és maradt rajtam 8-10 kg. Leginkább a hasamon. Nagyon zavar. Kb 5 hónapos terhesnek nézek ki :(

A szétnyílt hasizmom "kezelem" már csak fent egy ujjnyi, lent összezáródott. De estere mindig nagy lesz a hasam. Tehát nincs hasizom, de amíg nem záródik össze teljesen nem is edzhetek rá. Futással+diétával lehet hasból fogyni? (Diéta alatt azt értem, hogy eszek mindent mint eddig, csak kevés mennyiséget, s ha megéhezem, étkezés között, nem bekapok vmit hanem iszok vizet... q este 7 után semmi étel.. kb ez az smit tartami tudok)



2022. máj. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 kiló 2 hónap alatt? Aztán ne csodálkozz, ha megtalál valami autoimmun betegség.
2022. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért pont 2 hónap alatt? Heti 1/2kg-ban gondolkodj, és egyél minél több zöldséget. A fogyásod nem tudod irányítani, mindegy mit sportolsz, sőt az sem baj ha semmit, ha megfelelő deficitbe tudsz kerülni. Az pedig előfordul, hogy ha a terhességtől kötényhasad alakult ki, akkor sehogy nem megy le, csak plasztikával.
2022. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet ennyit fogyni két hónap alatt, és a tested meg SOHA nem lesz már ugyanolyan. De ezzel nincs is semmi gond, hiszen életet adott egy másik embernek.


Hagyd az önsanyargatást. Számold ki, mennyi kalóriát használsz fel egy nap (nem a BMR, a tényleges felhasználás), egyél 15 százalékkal kevesebbet, sportolj, amennyi jólesik, lemegy, amennyi lemegy. Nincs hatalmas túlsúlyod, nem lesz gyors, de nem is kell.

2022. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Tíz hónapja szültél, gondolom még anyatejes a babád. Nem kéne koplalni... és miért olyan lényeges a két hónap?
2022. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Már most is a súlyod tökéletes, minek olyan sürgős 10 kilót még lehagyni? 2 hónap alatt lehetetlen egészségesen leadni annyit. A hasadat illetően pedig ne legyél olyan szigorú magaddal, hiszen gyereket szültél. Normális, hogy általában egy nő hasa nem lesz már ugyanolyan, miután szült gyereket, de ezzel tényleg nincs semmi gond. És most nem pontosan értem, hogy hogy érted azt, hogy estére mindig nagy lesz a hasad, viszont ez normális, hogy a nap végén, az ételek, italok után az ember hasa nem úgy néz ki, mint reggel.
2022. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
*10 kilót még leadni
2022. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leadnod 10 kilót 2 hónap alatt.
2022. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne siess ezzel, mert úgy jársz, mint én. 3 hónap alatt 30kg, mert nem ettem. Amikor már ettem volna akkor meg kihánytam. Hormonrendszerem tönkrement és 3 év alatt hoztam rendben. Persze az a -30kg lett +49kg. Amit javasolnék, hogy esetleg menj le sétálni a picivel minnél többször egy nap. Neki is jót tesz a levegő és neked is.
2022. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Szerintem túl gyorsan akarsz fogyni. Hosszabb időkerettel összejöhet az egészséged tönkretétele nélkül.
2022. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell leadnod 10 kilót 2 hónap alatt, ez csak a te fejedben van. Egészséges módon nem is lehetséges.

Normál testsúly mellett nem könnyű fogyni. Ha belevàgsz, a te dolgod, de koplalással ne kínozd a testedet. Havi 1kg- fogyásnál többet nem érdemes magadra erőltetni. Nem is biztos, hogy lemegy az a pár egészséges + kg, a terhesség/ szülés, hormonok, lehet hogy helyretették a dolgaidat odabent.

2022. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!