Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem vacsorázik, az iszik...

Aki nem vacsorázik, az iszik helyette valamit? Vagy mivel helyettesíti?

Figyelt kérdés
febr. 5. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
miért nem vacsorázol?
febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Én 3-szor eszem egy nap.

Reggeli: 6.30

Ebéd: 11-12 között

Vacsi: 4-5 között


És nem, nem éhezem meg később.


Egyébként, ha bármikor megéhezem és nem szeretnék enni, akkor csak vizet iszom, mivel a folyadék eltelít.

febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
4 sört
febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a válaszodat!

Mit eszel egyébként?

Mert sajnos én megéhezem :/

febr. 5. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én vacsorázom este 7-8 körül elég bőségesen. De mivel még utána szoktam menni egy két órás kutyasétáltatásra, az után is megéhezem... Szóval késő este még ilyeneket szoktam enni: joghurt egy kis proteinporral, cottage cheese paradicsommal, rákrudacskák, vaníliás mazsolás krémtúró amit én keverék ki proteinporral. Ezek mind 150 Kcal alatt vannak, de fehérjedúsak és laktatóak, könnyen emészthetőek.

Egy ideig próbáltam küzdeni a késő esti evés ellen, de aztán rájöttem hogy teljesen normális hogy olyankor is megéhezem ennyi séta után, szóval kerestem inkább olyan dolgokat amik nem terhelik meg az emésztésem lefekvés előtt. És fogyok, elég jó tempóban. Szóval vacsizz, nem ezen fog múlni.

febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen kérdéseket már 10 éve sem értettem.
febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan lehet vacsorázni, amennyiben az nem csülökpörkölt vagy hat szelet torta lefekvés előtt 10 perccel.

Felejtsük már el ezeket a retró alaptalan 20 éves Nők Lapjában olvasott tippeket.

febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, vacsorának számít-e, de én fél 5 -5 közt eszem utoljára, utána már semmit reggelig. Koffeinmentes teát szoktam inni. Egyszerűen az esti evéstől rosszul van a hasam.
febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Abban az időben, mikor volt hogy nem vacsiztam, sokszor ittam kakaót, tejet vagy mézes tejet helyette.
febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Többet és táplálóbbat kell enni a többi étkezésre.
febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!