Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy 55 kg fogyás...

Normális, hogy 55 kg fogyás után is ugyanolyannak látom magam a tükörben?

Figyelt kérdés

Vagy forduljak szakemberhez?

Egyáltalán nem látom a tükörben, hogy fogytam volna. A ruháim lógnak, mindenki dicsér, de én nem látom..

Hozzáteszem, hogy még mindig 100 kg felett vagyok, nagy súlyról indultam.


febr. 12. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass magadról fotókat, rövid filmfelvételt.

Gratulálok! Folytasd a kúrát.

febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"Normális, hogy 55 kg fogyás után is ugyanolyannak látom magam a tükörben?"

Nyilván nem.

"Vagy forduljak szakemberhez?"

Nyugodtan. Egyébként gratuálok, gyönyörű eredmény!

febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 grafno ***** válasza:
100%
Lehet nem a logos ruhakat kellene felvenni 😉, én is ugyanolyannak látom magam csak erzem a különbséget.
febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Megesik. Keress egy képet a fogyás elottrol. Csinalj egy kepet hasonlo pozicioban most.

És tedd egymás mellé


Iletve furodruhaban csinalj magadrol allo kepet hogy 2-3 honap mulva legyen mihez hasonlitani az uj kepet

febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tükörben nem fogod látni feltétlenül, mert folyamatos a fogyás, minden nap megszokod az új testedet és ahhoz képest milimétereket változol egyik napról a másikra. Régi fotókat vess össze mostaniakkal. A testedről is csinálj, időzítőt bekapcsolod a telefonodon és elsétálsz.
febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és 20 kg-s túlsúlyból fogyva félúton egyáltalán nem láttam semmi különbséget, nem csak a tükörben, de fényképen sem. Aztán azért csak feltűnt egyszer az is:D
febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is -50 után is hasonlóan jártam. -60 után azért már kezdtem érzékelni a dolgot szabad szemmel, hogy kezdek formálódni, van derekam, ( szerencsémre homokóra alkat vagyok+ magas is) nem folyok annyira szét, laposabb a hasam , stb. akkoriban kezdtek el beszologatni meg megjegyzéseket tenni az ismerőseim. 😔

-106 kilóig jutottam. 170->64kg.

febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!