Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra és idegesség?

Fogyókúra és idegesség?

Figyelt kérdés
Sokszor rossz a kedvem, feszült vagyok, csalódott, sírok is mióta fogyókúrázom. Mást is kikészít ez az egész?

febr. 16. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Sportolj, jógázz, meditálj. Nekem ezek kiegészítésül remek feszültséglevezetők. Igyál sok folyadékot, egyél magnéziumot.
febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Semmi ilyesmi. Szerintem nekem a sport segít ezen.
febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire redukáltad a kalóriát? És mennyi volt korábban az édesség? Valószínűleg annak a hiánya okoz megvonási tüneteket.
febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biciklizem, igaz csak heti 2x / 3x. Lehet, hogy ez kevés. Korábban sem voltam nagy édesség rajongó, de kólát rendszeresen ittam...elég sokat. Érdekes, hogy az elején nagyon jól bírtam a kólahiányt. Most olyan furcsa az egész... van, hogy nem eszem egész nap, mert nem vagyok éhes...amikor éhes vagyok és úgy érzem, hogy felfalnék egy csomó kfc-s kaját vagy hasonlót, akkor eszem valami egészségeset és nem is esik jól és ha elérem a nap folyamán a 600-700 kcalt, akkor már teljesen televagyok. Előző héten még kiegyensúlyozottabb és normális volt az étrendem. Nem tudom mi történik.
febr. 16. 23:29
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy durván és veszélyesen elb*szod a saját életedet. És még lefogyni se fogsz, mert rövid úton visszahízod. Nem igaz, hogy nem tudod, hogy nem szabad drasztikusan fogyókúrázni. Azt hitted, hogy majd te leszel a kivétel, senki másnak nem, de majd neked! Hát nem! Tessék elkezdeni enni. Legalább naponta 3-szor, de lehet 4-5-ször is. A kólahiányt még így is meg fogod sínyleni, koffeinfüggőség.
febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is, áruld el hány kg vagy, milyen magas, hány éves? Jól értem, hogy a napi bevitt kalóriád 600-700?
febr. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, keress fel egy pszichológust! Anyádék nem veszik észre, hogy nem eszel szinte semmit?

Hol olvastad azt, hogy egy nap 600-700 kcalt kell enni? 🤦


Legalább az itt feltett kérdéseket olvasgatnád, de még szerintem ahhoz is buta vagy.


Segítek: napi minimum 1500 kcalt egyél egészséges összetevőkből, a kóla wc tisztításra kiváló, mozogj rendszeresen, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, esetleg egyél még magvakat is.


De ha kórházba akarsz kerülni, ahol infúzóra fognak kötni, akkor nyugodtan folytasd csak a jelenlegi életviteledet.

febr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

7-es: miböl gondolod, hogy a kérdezö az anyjáékkal el????

Másrészt ma a gyerekek/tinik nagy része nem otthon van egész nap a szülövel, legjobb esetben este láthatná az anya, hoyg eszik-e, nap közben menzán vagy hasonló helyen esznek

febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát napi 700 Kcal-al én is ideges lennék:D

Egyél rendesen, minimum napi 3x, egészségeset, akkor is ha épp nem érzed éhesnek magad. Én mióta kalóriát számolok, óramű pontossággal eszem. 11:00, 15:00, 19:00, és lefekvés előtt még egy kis joghurt, vagy müzliszelet, vagy ilyesmi.

febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Keveset eszel. Mindenképp egyél napi 3x. Keress recepteket, és ami belefér a kalória keretedbe, készítsd el.


Egyébként velem is előfordul, hogy alig tudok enni (kalória deficitet tartok bő egy hónapja), szóval nem abnormális, de rá kell venned magad az evésre, mert egyszer csak zabálás és visszaesés lesz a vége.

febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!