Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyire hisz ebben az...

Ki mennyire hisz ebben az izom kontra zsír dologban?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem tudtam normálisan megfogalmazni. Tehát most akkor

-az izom nehezebb, mint a zsír?


-az izom kevesebb helyet foglal, mint a zsír?


-a BMIben az izom- zsír eloszlast hogy számolják/ valaki ezt elmagyarázza?


Ha valaki adna egy tartalmas választ, eggyel több lenne a hozzáértő ember a világban.



febr. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A BMI-ben sehogy. Én voltam 62-64 kg amikor úgy néztem ki, ahogy akartam. Formás, izmost. Szülés óta nagy nehezen elértek a kitűzött célt, lefogytam 61-62 kilóra, de amikor belenéztem a tükörbe, nagyon nem azt láttam, amit akartam. Hasam is volt, semmi forma, minimális izom. Meg se közelítettem régi önmagam, pedig súlyban még lejjebb is voltam.
febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 kg izom kevesebb helyet foglal el, mint 1 kg zsír. Megforditva azonos térfogatú izom és zsír közül az izom a nehezebb. Ez nem hit kérdése, hanem tény. A BMI-beb nem jelenik meg a zsirszazalek.
febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hit kérdése, az izom nehezebb mint a zsír, tehát ugyan annyi izom kevesebb helyet foglal mint ugyan annyi zsír. Ez tény.

BMI csak egy ideális testsúly tartományt ad meg, nem foglalkozik az zsír-izom aránnyal, épp ezért nem igazán jó semmire. Előfordulhat hogy egy nagyon izmos embernek olyan magas a BMI-je, hogy az elhízotthoz sorolják, pedig izom van rajta és nem zsír.

febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint ez HIT kérdése, azzal NAGYON KOMOLY BAJOK vannakm!
febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izom nehezebb mint a zsír.


A BMI-t meg úgy kb átlagos testzsíraránnyal kell komolyan venni. A sportolók, testépítők, meg a hasonlók kivetelével.

febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
febr. 18. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!