Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jók lesznek rám valaha a ruháim?

Jók lesznek rám valaha a ruháim?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hónapos már a kisfiam, akivel a terhesség alatt felszedtem 17kg-t. 9kg-tól megszabadultam a szoptatás során. Kb 2 hónapja elkezdtem heti 6x tornázni itthon. Nem hatalmas súlyokkal, nem órákig tartó nagy edzésről van szó, csak abban a 20-30percben, míg délelőtt alszik a kicsi. Többre nem nagyon van lehetőségem, talán ha majd megérkezik végre a jó idő és többet lehetünk a szabadban. Kevesebbet eszek, nincs nasi, igyekszem több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztani. Valamennyire a férjem szerintem sikerült formásodnom, viszont a terhesség előtt vásarolt ruháim közül szinte egy sem jön rám. Van rá bármilyen csekély esély, hogy idővel sikerül belefogynom?

febr. 20. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak 9 kilot fogytal, hidd el, sokat szamit am az a masik 8 kilo is.

De egyebkent ettol fuggetlenul elofordulhat, hogy nem feltetlenul lesznek mar jok a ruhak, ha megvaltozott a tested. Nekem peldaul szelesebb lett a csipom es egy szamot nott a labam terhesseg utan, hiaba fogytam vissza, nem tudom mar a regi gatyaimat es cipoimet hordani.

De nem mindenki jar azert igy :D

febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy nem mennek fel rád a régi ruháid, hisz ha jól számolok, még mindig 8 kilóval nehezebb vagy, mint baba előtt. Folytasd a mozgást, folytasd a visszafogott étkezést, és visszanyered majd régi formádat. Ha mindent jól csinálsz, akár 3-4 hónap alatt le tudod adni azt a 8 kilót.
febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Ugyanez a helyzet velem is. Sose gondoltam volna, hogy még a cipőimet is kinövöm a terhesség után. Egyébként is elég széles a csípőm, és ha lehetséges, még szélesebb lett. Épp erre lettem volna kíváncsi, hogy ilyen esetben volt-e valaki, akinek sikerült úgy visszafogynia, hogy rámentek a korábbi ruhái. De akkor valószínűleg nem fog sikerülni.:D


#2 Igen, még pontosan 8kg plusz van rajtam. De pár héttel a szülés után megpróbaltam (volna) néhány nadrágom, és most is ugyanannyira jön csak fel, mint akkor(kb. combközépig). És nagyjaból a felét leadtam a felszedett súlynak. Ezért vagyok kicsit elkeseredve. De folytatom tovább, nem adom fel.:)

febr. 20. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 8 kilo az meg minimum egy ruhameret. Ha lemegy, jo lesz a ruha
febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó lehet, ha folytatod amit elkezdtél..és legyèl büszke magadra,hogy csinàlod.. én 3 hónapos korára mindent leadtam amit felszedtem hála a szoptatásnak.. aztán 1 éves korára visszaszedtem plusz 6ot mert ugyanúgy zabàltam tovább és semmit nem mozogtam csak èpp már nem is szoptattam.. nagyon ügyes vagy, nekem a napi 30 perc se ment!! De majd most!
febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm.

Nagyon édes szájú vagyok, így nekem a nasiról lemondás jelentette az igazi kihívást. De csak az első néhány nap volt kicsit nehezebb, azóta nem is kívánom. Bánom, hogy nem kezdtem el hamarabb. Most pedig egész nap mászkálok a pici után, ez még plusz mozgás, és nincs is idő nassolni.:D

Biztosan neked is sikerül majd leadnod, kitartást hozzá!:)

febr. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!