Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legbizarrabb, legbetegebb...

Mi a legbizarrabb, legbetegebb diéta, amit te vagy ismerősöd, hozzátartozód valaha kipróbált?

Figyelt kérdés
Blogcikkhez gyüjtök fura diétákat, amikről lehet írni, hogy volt ilyen is, és hogy miért nem jók ezek.

2023. aug. 13. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
bélféreg diéta
2023. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Háztartási keksz-alma-víz 3 hónapon át. Meg is lett az eredménye, gyomorsav szétcseszte a gyomrom, a fogaimat, és a folytatás durvább lett, ekkor hajszoltam magam bele a testképzavarba, majd az exorexiába. Sorvadt bőr, némi izomzattal. A fotókat meghagytam, és visszanézem, ha ismét késztetést éreznék rá. Sajnos nem edzhetek, mivel az újra belevinne. Csak mondom, az exorexiából kizárólag klinikai szakpszichológus tud segíteni.
2023. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Hosszútávon egyébként a ketogén/paleo diéta elképesztő fiziológiai károkat tud okozni, de ha te ilyen ténylegesen ütős és botrányos baromságokon alapuló diétákról akarsz hallani, akkor a következőket ajánlom figyelmedbe: carnivore, káposztadiéta, tojásdiéta, levesdiéta, Turbó Diéta.
2023. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyik barátnőmnek valami MLM-es ismerőse ajánlott egy diétát, hogy ilyen fűszerkeverékeket kellett megvenni rengeteg pénzért (átlag fűszerek voltak benne, amiket a boltokban is árulnak) és ha azt rászórja a kajára, akkor akármennyit ehet, zabálhat is mértéktelenül, mert ha rajta van az a fűszer akkor fogyni fog.

Nagyon sokan próbáltuk lebeszélni, de nem hallgatott ránk, szentül hitt a csodafűszerben, és amikor hónapok múlva sem fogyott semmit, sőt még hízott is, akkor sem tért észhez, hanem azt gondolta, biztos csak túl kevés fűszert szórt a kajára, és elkezdett belőle még többet venni.

Ez még a kilencvenes évek végefelé történt.

Egyébként azóta sem fogyott le.

2023. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%

Kizárólag nyers zöldséget fogyasztott egy külföldi barátnőm kb 20 és 30 éves kora között. Mentünk túrázni, hozta a nyers sárgarépát meg a nyers karfiolt. Fűszersóval. Talán némi olajos magvakat (ennyi volt a zsiradékbevitele, amivel a zsírban felszívódó vitaminokat vitte volne be) . Kis étcsokit evett velem. Tejet sem ivott, csak vizet vagy üres teát, kávét. Elég vékony volt, nem menstruált. Akkor én még nem hallottam az anorexiáról, láttam, hogy furcsa, amit csinál, de nem gondoltam, hogy ez egy betegség. Nem volt csontsovány és fizikailag nagyon kitartó volt. Később elkezdett főzni, tésztát is, minimális sajtot, joghurtot, írót használva. Opportunista húsevő lett, ha olyan helyzetbe került, hogy húsétellel kínálták, akkor nem tért ki előle. Fiatalon (35 körül) csontritkulása lett ínfájdalmakkal, kezelték vele.

Most 50 felett vagyunk mindketten, kb 10 éve nem találkoztunk személyesen. Még mindig nagyon fitt, hegyet mászik, túrázik szinte minden nap. Egyedül él, nem tűnik boldogtalannak. Illetve mondja, hogy ha rossz kedve van, akkor melegebb tájra utazik.

Nekem másképp alakult az életem, az itt szokásos 3 felnőtt gyerek - ülőmunka - menopauza - fáj a térdem néha típusú testem van. Valahol a kettő közötti életmód/étrend/testmozgás lett volna normális nyilván.

2023. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Középiskolában egy barátnőm és most egy másik, felnőttként "mindenmentes" diétát csinál. Az a lényege, hogy a tipik allergének miatt híznak és az ételintolerancia vizsgálatok tévednek, hogy nem érzékenyek valamire. Glutén-laktóz teljes elkerülése, cukor, hús elkerülése.


A középiskolai barátnőm egész sokat fogyott, de ez akkoriban volt, amikor kisvárosokban nem nagyon tudtál "mentes" dolgokat venni, máshol is csak méregdrágán, úgyhogy ő kb alig evett valamit.


A most ezt csináló barátnőm nem fogyott semmit, panaszkodik is, hogy már nem tud mire tippelni, mitől hízik... Egyébként ő sokat eszik, csak mondjuk gluténmentes kenyeret/tésztát, laktózmentes fagyit, meg zero coke-ot, úgyhogy alapvetően nincs kalóriadeficit.

2023. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

1 Koplalás

2 csak csoki

2023. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%

A kpop idolok diétái között találni fogsz elég meredekeket.

Pl a Twice egyik tagja asszem egy hétig csak jégkockákat evett.

2023. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Munkazarsam tojasdietat tolt, csak tojast evett minden nap
2023. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Alma és háztartási keksz+ némi nemű étel az én gyomrom is tönkretette. Aztán minimum 2 óránként éhes vagyok, ég a gyomrom senki se próbálja ki.
2023. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!