Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futógépen sétálás/futás...

A futógépen sétálás/futás mennyire fogyaszt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mennyi időt kell sétálni a futógépen, hogy vékonyabb legyek?


Ettől lefog menni a súlyom? Ha igen mennyi idő múlva?


Elég ha szénhidrát csökkentett kenyéren élek? Úgy sikerülhet?


Gyors sétától letudok fogyni? (Futógépen) ha igen hány kilóméter és mennyi kalória égetés kell naponta?


Most minél rövidebb válaszokat szeretnék.



febr. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"futógépen sétálás/futás mennyire fogyaszt?"

A tartós kalóriadeficiten alapuló étrend fogyaszt. Nem sokat tudsz a kalóriaszámolásról és a táplálkozásról, igaz? Olvasd ezt el, különben magaddal szúrsz ki:

[link]

"Elég ha szénhidrát csökkentett kenyéren élek?"

Nem, mert hamar beteg leszel, vagy meghalsz.

febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Ha mellette többet eszel mint most akkor nem fogsz fogyni.

Ha most annyit eszel hogy tartod a súlyod és nem hízol és nem is fogysz akkor súlyt tartasz. Ha ugyanennyit eszel és mellette használod a futópadot, fogyni fogsz.

Heti 2x minimum 45 perc. 45 perc alatt nem ér túl sokat

febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat segített, hogy 1750 kcalt ettem és heti 3x futógépen gyalogoltam: 5 perc 5 km/h, 30 perc 5 km/h 12 fokos emelkedőn és 5 perc levezetés 5 km/h.


Eredetileg 1500 kcalos kerettel fogyóztam, de aztán megállt a mérleg. Ezért megemeltem a bevitt és az égetett kcalt is.

febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!