Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel enyhítsem a csoki/édessé...

Mivel enyhítsem a csoki/édesség éhségemet?

Figyelt kérdés
febr. 29. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy cukros?
febr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
valamivel mert cukorbeteg leszel akinek vagy gyógyszert kell szednie és nagyon odafigyelni a kajára vagy szurkálnia magát
febr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Bármivel, ami édes, de nem tartalmaz megadózisú cukrot és ipari adalékanyagot.
febr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a különböző ízesítésű protein porok váltak be, joghurtba vagy tejbe keverve. Finom is és a plusz protein amúgyis jól jön és laktat. De mindenféle desszerteket és édes ételeket is csinálok velük, a vaníliás elég sokrétű. Pl vaníliás mazsolás krémtúró, tejbebulgur... Nagyon finomak. Illetve szoktam venni zabkekszeket, hogy akkor már laktasson is, de persze csak mértékkel fogyasztom. A gullon-nak van nagyon finom csokisa. Nekem majd minden étkezés után be van tervezve egy minimális mennyiségű édesség, de szigorúan ilyen egészségesebb, cukormentes és laktató megoldásokkal.
febr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Alkohollal.
febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Gyümölccsel.

Vagy ha van amikor rendszeresen radjon, nekem pl kozvetlen ebed utan akkor rogton eszem egy kocka csokit. Igy nem arrol fog szolni az egesz delutan hogy arra gondolok milyen jo lenne csokit enni. Es csak egy kockat ettem. Jo sok harapasban.

Illetve osszessegeben kene leszokni minden cukros vagy mentes edessegeol. Szabj magadnak hatart heti 3ban. Aztan folyamatosan lehet csokkenteni heti 1re

febr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Ami nekem bevált:


- kiegyensúlyozott táplálkozás, hogy ne legyek éhes, illetve örömöt okozzon az evés, így pl. néha teszek kis kéksajtot a salimba, vagy eszek időnként avokádót, tehát nem a csoki az “örömforrásom”

- mértékkel eszem mogyorovajat is (100%-os), erre is igaz, hogy örömforrás

- görög joghurtba szoktam tenni 100 %-os kakaóport es egy teáskanál mézet plusz valami gyümölcsöt

- én nem tudok mértéket tartani a csokiban, ezért egyáltalán nem eszek egy ideje (van itthon a gyerekek es a férjem miatt, de nem nyúlok hozzá)

febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a szokatlanul kis adagú édesség vált be. Kedvelem pl. a Sport szeletet, de csak a felét eszem meg egy nap. A munkahelyi menzán ha épp kapható volt a kedvenc sütim, négyféle vágtam a szeletet, négy napra szétosztva.


Nekem az, hogy egyáltalán nem eszem édességet, vagy csak ilyen "fitneszesített" cukormentes stb. variációkat, az nem vált be.

febr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

7

Már miért kéne leszokni minden édességről? Az édesség jó, finom, örömet okoz. :) Nyilván ésszel kell fogyasztani, de leszokni nem kell róla.

febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Mert az átlag magyar napi többször eszik. Az ajánlott egészséges mennyiség heti 1-2.


A kérdezőnek meg ki kell találni hogy miért eszi az édességet. Íz, állag, stressz, örömforrás stb. Ha pl az az örömforrás hogy édességet eszik akkor keressen olyan hobbit ami szintén örömforrás és nem jár evéssel. Kevésbé fogja kívánni az édeset

febr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!