Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet pótolni a tejfölt?

Mivel lehet pótolni a tejfölt?

Figyelt kérdés
Skyr joghurt alkalmas lehet rá? Vagy valamilyen görög natúr cucc? Főleg salátákba (pl. krumplisaláta) tenném, vagy krumplipürébe.

márc. 1. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sima zsírszegény joghurttal szoktam, a Spar-ossal. Nagyon alacsony a kalóriatratalma (64Kcal/100g) és finom.
márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De úgy nem lesz nagyon más mondjuk a kukoricasaláta állaga? Vagy a krumplisalátáé?
márc. 1. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából saliba még nem próbáltam, főzéshez használom, pl rakott cuccok, főzelékekhez, krémlevesbe tejszín helyett. Ezekhez nagyon jó. Próbáld szerintem ki. Az íze nyilván kicsit más lesz, de az állaga nagyon hasonlít a tejfölre.
márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi
márc. 1. 12:29
 5/12 anonim válasza:
71%
Tejföl helyett tejfel esetleg? 😁
márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fetügyle! :D
márc. 1. 14:59
 7/12 anonim válasza:
Ha sem a tejföl sem a tejfel nem szimpatikus akkor használj töjfölt... Szegeden kapható.😁
márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majd szólok az embernek, hogy tankoljon a kocsiba :D
márc. 1. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Én salátára natúr joghurtot szoktam tenni. De még a túrós tésztában is joghurttal helyettesítem a tejfölt. Nincs rossz íze. Skyrt pedig gyümölccsel szoktam leverni. De igazából az lenne a jó, ha kikísérleteznéd, hogy neked mi ízlik.
márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Joghurt vagy skyr is jo. De, más lesz az állaga. De nyilván csak tejföllel lesz ugyanolyan mintha tejföllel csinálnád.
márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!