Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha éhes vagyok?

Mit csináljak ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Enni ugye sajna nem lehet nem fér bele

márc. 5. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Hány kalóriát ettél ma? Nem jó, ha éhezteted magad! Minimum gyümölcsöt/zöldséget vagy valami fehérjét egyél.
márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Fehérje joghurt, banán, 1 horalky csoki, 2 paradicsom 30 g csirkemell natur, 1 narancs , egy energia ital és kávé és edzettem 1 órát
márc. 5. 20:11
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Az kevés egyél még valamit
márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ígyis ettem a csokit meg az energiaitalt amit nem kellett volna.
márc. 5. 20:21
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

"amit nem kellett volna"


Amit nem kellett volna, az ebbe az ostoba "diétába" belekezdeni, kislányom.

márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Úristen, éhezel! Ezt úgyse lehet bírni! Tessék megtervezetten enni, és akár egy kis csoki is beleférhet, nem bűn. Mondjuk, energiaitalra semmi szükség, de nem is olyan sok kalória, csak 120.
márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez 1200 kalória sincs meg, be hülyéskedj. Egyél rendes vacsorát, és holnap kezdj egy kiegyensúlyozott diétát.
márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom... mára befejeztem a gyakorit, kiégett az agyam.
márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Agresszív kismalac! Hát nem a mi életünkről van szó! Nekünk tök mindegy, azt se tudjuk, ki vagy. A te érdekedben beszélünk. Szerencsére ezt az éhezést úgyse fogod bírni. Anorexiagyanús a helyzet, gondolom, nem is vagy kövér.
márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az energia italt megkívántam a csokit meg kaptam mert 3 napja volt a szülinapom ha annyira érdekel...
márc. 5. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!