Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikorra érhetnem el a vágyott...

Mikorra érhetnem el a vágyott súlyt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 84 kg vagyok, és 64 kg szeretnék lenni. 2 hete kezdtem el tornázni, illetve odafigyelek az étkezésre. 2 kg-al vagyok kevesebb a 2 hét alatt.
márc. 13. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti fél-egy kiló fogyás a reális egy tartható kalóriadeficit mellett. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1300-1400 kalória
márc. 13. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

2 hónap alatt 7 kilót adtam le (85-ről 78-ra), 177 cm-es, 40 éves nő vagyok, elég látványos az eredmény és ez nem a vége :) 44-es nadrág helyett 42-es kell es lassan a 40-be is beleférek.


A tempódtól függően azt gondolom, hogy 5-10 hónap. Ha következetesen csinálod, az tuti, hogy nyárra te is méretet váltasz, akár többet is.


Javaslom a súlyzós edzést és jó minőségű bőrfeszesítő krémet, hogy ne csak a mérleg, hanem a tükör is szépet mutasson.

márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nos én is 40 éves vagyok,csak 168 cm. 😅

6 éve 90 kg-ról 5 hónap alatt lefogytam, 70 kg-ra......csak sajnos nem figyeltem utána a kajára,nem mozogtam stb....és visszajött. :(

Igen,jó volna ha a nyárra már lenne változás. Csak gondolom ilyenkor már nehezebben mennek le a kilók,mint 34 évesen....

márc. 13. 18:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak heti 1-2 nap maradt ki a tornából,most is próbálom ezt tartani.
márc. 13. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is 40 vagyok, most dobtam le 7 kilót 3 hónap alatt, eleve kis súlyból, ami ugye nehezebb. Az életkor kb annyiban számít, hogy minél idősebb az ember, jellemzően annál kevésbé aktív, így kevesebb kalóriát éget a hétköznapokban, de ennyi. Biológiailag semmivel nem nehezebb 40 évesen fogyni mint 20 évesen. :)
márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, szerencsére nem érzem, hogy nagyon nehéz lenne fogyni (utoljára huszonévesen diétáztam és akkor 66 kilóról 63-ra ;) ). A bőröm viszont messze nem annyira rugalmas mint korábban, ezért veszem komolyan a feszesítést (nagy csodák nincsenek, de megteszem, amit tudok) és az erősítést.
márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minimum fél év kell, de talán ideálisan, ha egy
márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónap. Az első 5 kg gyors, a második 5 normális, az utolsó 10 iszonyat lassu
márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1300 kalória az rettentően kevés...
márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!