Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kalória elég lesz a...

Ennyi kalória elég lesz a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Először is 170 cm vagyok és kb 70 kg, de leakarok fogyni kb 60-65 kg-ra. Elkezdtem edzeni heti 4 nap, felosztottam mell-tricepsz, hát-bicepsz, váll-láb és kar napokra az edzéseimet. Mivel nincs sok pénzem ezért napi 400 g csirkemellet osztok fel két étkezésre, a felét elviszem ebédre melóba, veszek mellé kb. 2 kanál rizst, ha van a kantinba akkor párolt zöldséget. Otthon vagy 1 kisebb darab krumplit sütök a maradék csirkemellé air fryerben, vagy csak párolt zöldséget eszek. Illetve edzés után szoktam 1 fehérje turmixot meginni. Ez napi kb 90-120 g fehérje. Azt nem tudom hàny kalória lehet, de kicsit sokallom, tehát min tudnék csökkenteni, hogy fogyjak, illetve mellette az izmom is nőjjön, ha már edzek.

Kardiónak boxolni is szoktam, van itthon zsák, régen jártam 1 évig edzésekre. Árnyékolni bemelegítésnek minden edzés előtt szoktam 2 perc sulyzóval (1,5kg) 2 perc simán.


Előre is köszi a válaszokat!



márc. 18. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ide beirod az adataidat és koadja a sport fuggvenyeben a szintentartasi kaloriat. Fogyahsoz egyel annal 3-500zal kevesebbet. De ne kevesebbet mint a bmr.

[link]


"Azt nem tudom hàny kalória lehet"


Hát számold ki. Nem fogjuk helyetted beutni kaloriaszamlaloba, te is be tudod.


Csirkemellnél olcsóbb a comb, szárny, zúza de még a sertéscomb is.

márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te sem tudod, hány kalóriát eszel, akkor mi honnan tudnánk azt, hogy ennyi kalória elég lesz-e a fogyáshoz.

Vegyél kis konyhai mérleget, és mérj,számolj. Használd a Kalóriabázis appot.

márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!