Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok kevés kalóriás...

Tudnátok kevés kalóriás recepteket mondani? Amit akár leis lehet fagyasztani

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok aktív, diétás receptes fb csoportot?
márc. 19. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Minden keves kalorias csak csinalj kisebb adagot. Ha meg szemre tul kicsi az adag, tegyel melle vagy bele sok zoldseget
márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Ami nekem nagyon bevált, az a mikrós párolt zöldség. Kell egy 1 literes fedeles jénai hozzá, és persze egy mikró. Egy 450 g-os fagyasztott zöldséget (lehet keverék is) belezuttyintasz a tálba, rá fél teáskanál vegeta, 1 ek olaj (ez nagyrészt lent marad a tál alján), összekevered vagy rázod, 15 perc mikrózás és kész. Leírni több idő mint megcsinálni, minden nap szoktam. Csak pár naponként szoktam elmosni a tálat, így kicsit keverednek az ízek. Magában is eheted uzsonnára vagy a nagyobb kalóriatartalmú köretet részben kiváltod. Télen 24 órát kibír nálunk hűtés nélkül (finomabb úgy). A mikrót érdemes egy ronggyal kitörölni, hogy ne kezdjen rozsdásodni.
márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Főzelékek joghurttal sűrítve, liszt nélkül. Krémlevesek ugyanígy. De amúgy zsírszegény hús zöldség körettel is nagyok kevés kalóriát tartalmaz. De azért ezek önmagukban nem eléggé laktatóak. A főzelékbe is kell feltét hogy jóllakj vele, a hús-zöldség mellé is kell egy kis szénhidrát....
márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hús és zöldség, ízlésednek megfelelő fűszerezéssel.


" a hús-zöldség mellé kell egy kis szénhidrát" 😂 az megvan, hogy a zöldség is szénhidrát? Egyébként pedig nem " kell" . Egyénfüggő, kinek van rá szüksége és kinek nincs.

márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyasmire gondoltam mint mondjuk rizs vagy bulgur. Én így tudok jóllakni, ha szimplán húst és zöldséget eszem, hiába alig van benne kalória, egy óra múlva ehetek újra.
márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Ezért írtam, hogy egyénfüggő. Én a sok szénhidráttól az ételben csak éhesebb vagyok. Zsírosabb hússal és zöldségekkel 6 órát is jól vagyok lakva. Ha tennék hozzá rizst/ tesztát meg hasonlókat, már 3 óra múlva kopog a szemem az éhségtől. Gyakran enni meg utálok. A sokszor keveset elterjedt dolog se jön be nekem.
márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!