Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a módszeretek a nem-evés...

Mi a módszeretek a nem-evés akaraterőre?

Figyelt kérdés

Nekifutok megint ennek a kérdésnek. Tehát ha sütnötök/ főznötök kell valami hízlalót mondjuk a családotoknak, akkor hogy álljátok meg, hogy ne egyetek bele/ belőle? Azokra a kis "kóstolókra" gondolok. Ízlelés nélkül hogy tudjátok megállapítani, hogy valamibe kell-e még valamilyen alapanyag, vagy nem?


Vagy minden gátlás nélkül beleesztek, mert "az a kicsi úgysem számít"?



márc. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Elöször is NINCS hízlaló étel!

Másrészt ne FOGYÓKÚRÁT akarj tartani, nem válts életmódot.

Harmadszor ha fogyni akarsz, NEM azt kell megtanulni, hogy ne egyél, hanem hogy NE egyél SEMMIBÖL TÚL SOKAT, ami nem fér a napi keretedbe.


Egyébként ha fözök, akkor természetesen megkóstolom az ételt, de NEM BELEESZEK!

márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy.


Vagy igyekszem olyat főzni, amit én biztosan nem szeretek annyira. :D

márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kalóriakeretemen felül akarok enni, megkérdezem magamtól, miért van rá szükségem. Ha az a válasz, hogy mert unatkozom, vagy érzelmi problémám van, vagy mert megszokásból, akkor azonnal belekezdek valamibe, ami eltereli a gondolataimat. Ha feszült vagyok, légzőgyakorlatokkal próbálom instant nyugtatni magam.

A kóstolást rábízom arra, akinek főzök. De egy kiskanálnyi pörkölttől még senki sem hízott tonnákat :D

márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kóstoltam, viszont direkt tartottam egy kis puffert a deficitben. Tehát ha mondjuk 300 Kcal deficit volt a napi cél, inkább 400-at tartottam. Így minden rossz érzés nélkül nyitottam ki a hűtőajtót, és ettem meg mondjuk egy szelet sonkát csak úgy, meg kóstoltam főzés közben.
márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!