Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az utolsó...

Miért ilyen nehéz az utolsó egy kiló?

Figyelt kérdés

Már olyan nagyon várom hogy ne kelljen számolgatnom a kalóriàkar, de ez az utolsó kiló 1 hónapja nem akar lemenni.... Eddig úgy fogytam ahogy a nagykönyvben meg van írva, heti fél kilót. Most továbbra is ugyan azt csinálom, de nem akar megmoccanni.... Kis súlyból fogytam amúgy, 7 kiló ment le pikk-pakk. Most meg itt kínlódok az utolsó kilóval és baromi idegesítő már... Aktuálisan ki van számolva a napi szükségletem a jelenlegi súlyommal, az alapján tartom a deficitet, és sokat sportolok.

Más is járt így? Mi lendített túl rajta?


márc. 29. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az utolsó 3 nem akart lemenni az istenért sem. (16 kg volt a cél.) Október óta próbáltam leadni, és csak egy hányós-hasmenős vírus segített 2 hete... Egyik szemem sírt, a másik nevetett. Tudtam, hogy ez nem igazi fogyás, de nagy odafigyeléssel kevesebb, mint fél kiló jött csak vissza.
márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rohadtul bosszantó... Egyébként akár el is engedhetném, mert már most is tök jól nézek ki. De az olyan mintha feladnám a cél előtt, és én nem az a típus vagyok aki ezzel még tud békélni, iszonyúan frusztrálna....
márc. 29. 09:11
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy egy teltebb hólyag, 2 napos nem kakilás, meg egy 3 fogásos ebéd simán van több, mint 1 kg plusz.

A progeszteron fázis nekem 2-3 kg vizet is visszatart.

Ne görcsölj arra az 1 kg-ra ennyire.

márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
1 kiló értelmezhetetlen. Ez egy pisilés. 1 kilótól pontosan mit vársz?
ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Annyi hogy volt egy célom, amit kitúztem, és szeretném elérni. Minden reggel kaja előtt, wc után mérem magam. Szerintem abszolút értelmezhető, hogy 52 vagy 53 kg vagyok-e. :)
ápr. 4. 11:28
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Nem értelmezhető!

Ezért kérdezünk nagyokos.

Te nem menstruálsz?

ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Teljesen független a menstruációmtól a súlyom. Lehet hogy egy nagy darab embernél nem értelmezhető az 1 kg, de nálamm igen. Legalább egyszer mutasson a mérleg 52-t, és akkor úgy leszek vele, hogy meg van. De nem, 53 alá nem hajlandó lemenni már többi mint egy hónapja, akkor sem ha sz..tam egy nagyot, már bocs. Nagyokos...
ápr. 4. 11:49
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó, akkor te mostmár így maradtál.

Örökre rajtad marad az az 1 kg.

Neked nem köt be vizet a progeszteron fázis, a só, a szénhidrát.

1 hónapja pontosan 1 kg 0 mg pluszban vagy...

ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De kib..ott okosnak gondolod magad... van egy célom, amit szeretnék elérni és ennyi. Eddig minden hónapban lement két kiló, most meg több mint egy hónapja ugyan ott vagyok, nem megy le ez az utolsó kiló, pedig ugyan úgy étkezem és mozgok mint eddig. Nem értem mit nem lehet ezen érteni. Én az a fajta ember vagyok, aki ha elhatároz valamit, azt megcsinálja. Tehát ha azt határtoztam el, hogy 52 kiló leszek, addig nem fogok megállni amig nem mutat a mérleg 52 kilót.. Vízzel vagy anélkül, teljesen mindegy. Akkor leszek 52 kiló ha annyit mutat a mérleg, és pont.
ápr. 4. 14:19
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

"Most továbbra is ugyan azt csinálom, de nem akar megmoccanni"


Na pont ez a baj. Többet kell csinálnod, hogy elérd a célod, ennyi.

ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!