Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időnként ajánlatos...

Mennyi időnként ajánlatos méretkezni diéta alatt?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást olvasok: hetente, kéthetente vagy havonta.

Melyiket érdemes?

Ha számít, 12 kg feleslegről lenne szó.


ápr. 12. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Attol is fugg teged mi motival vagy mennyire erint rosszul ha veletlen picit tobbet mutat.

En annakidejen minden reggel raalltam mert motivalt.

Mostmar csak heti 1x. Fontos hogy ugyanaz nap, reggel, wc utan, eves es ivas elott

ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát holnap kezdem és holnaptól számítva pontosan 4 hónap lesz a születésnapomig(aug 13). Aznap reggel mindenképpen megmérném magam, hogy mit sikerült elérnem 4 hónapnyi erősítő edzéssel, szobabiciklizéssel, egészséges étrenddel a sok édesség és sorozat előtt fekvés helyett.

De azért közben se ártana figyelni a fejlődést.

A szülinapom az csalónap lesz, de uténa megint pont 4 hónp lesz egy másik szülinap a családban(dec 12), akkor majd megint érdekel, hogy mi lett belőlem.

És szerintem ennyi idő elég is lesz. Utána decemberben még a karácsonyi 24"6 napok meg a 31-1, ami ilyen lazább lesz, de nem azt mondom, hogy zabálok, de szerintem edzeni se fogok, meg tuti, hogy eszek édességet is.

Utána január 2-től folytatom majd teljes komolysággal, és a cél, hogy jövő nyáron már ne kelljen szégyellnem a testem, ami miatt évek óta nem veszek fel rövid nadrágot és trikót, pólót.

ápr. 12. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minimum havi 1x mérd

És ne csak a súlyt. Holnap reggel éhgyomorra csinálj magadról fehérneműs képeket. Nem pozolva csak állva. Mérj körméreteket is.

Mert ha elkezdesz edzeni akkor izmosodni is fogsz és akkor lehet hogy a súlyod nem valtozik csak egyre kisebb leszel

ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes legalább 2 hetente, hogy lásd jól csinálod-e, kell-e változtatni valamin vagy jó úton haladsz. Illetve érdemes centiben is mérni magad, főleg ha sportolsz.

Amit én nagyon megbántam, hogy nem csináltam magamról referenciafotót az elején, csak mikor már lement pár kiló. Olyan szívesen összehasonlítanám a mostanival. :)

ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy egy hétig mondjuk megmered magad minden reggel. Ha a motivációd csökken, mert zavar, hogy nem látsz napról napra hatalmas eredményt, ne mérd magad minden nap.


Majd próbáld ki ugyanezt, csak úgy, hogy hetente mered magad, és vizsgáld a motivációd ugyanúgy.


Én egyébként a hetente merest ajánlom.

ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen úgy terveztem, hogy fotó szűk ruhában szemből és oldalról, valamint körméretek, derék, csípő, comb, meg nem tudom, kell-e mást centizni.

Nem csak súlyt mérnék.

De szerintem is elég havonta, úgy talán jobban látom a változást.

ápr. 12. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szűk ruha, abból nagyon sokáig nem fogsz semmit látni. Én mindig ugyan olyan bugyiban és sportmelltartóban fotóztam magam, ugyan abban a fényben, hogy optikailag se legyen csalóka.
ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A havi egyszerit azért ajánlják, mert a női szervezet a ciklus egy szakaszán vizet tart vissza, ami csalóka lehet, ha gyakrabban mérsz.

Egyébként is, az ökölszabály azt mondja, hogy havi 2-3 kilónál nem ajánlott gyorsabban fogyni, mert nem lesz tartós az eredmény.

ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
ápr. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!