Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a 30 napos kihívásal...

Ezzel a 30 napos kihívásal milyen értkezés ajánlatos?

Figyelt kérdés

180cm 86kg

F

Fogyni szeretnék

[link]



2020. nov. 1. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

A villámdiéták reklámozását is betiltanám. 30 nap alatt lefogyhatsz 6 kilót, de ha utána ugyanúgy eszel, akkor nettó f_szság, pont ugyanúgy vissza fog jönni.

Én most 3 hónap alatt -22 kg-nál tartok, és ha elérem a célsúlyt, akkor felviszem annyira a kalóriát, amennyit pont el is égetek. Ez jelenti a hosszútávot.

2020. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 ne tedd már nevetségessé magad. Betiltanád a villámdiétákat, ugrasz a Kérdezőre 1 hónap/6 kg miatt, de te 3 hónap alatt -22 kilónál jársz, ami sokkal rosszabb. És nem, a hosszútávot nagyon nem ez a rapid fogyás jelenti, és nem fogsz tudni hosszútávon ennyit sportolni, állandóan kimerült és ideges leszel.
2020. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

1-es: NEM villámdiétáról van szó - ha válaszolt, akkor elötte legalább NÉZD MEG, mi van a linben! -, hanem sportról.


Kérdezö: elöször is, neked igazán nem kell fogyni, a úlyoddal nincs baj, legfeljebb több izom és kevesebb zsír az, ami kellene.

Ha ezt a chellenge-t megcsinálod, az biztos jót tesz (feltéve, hogy nem erölteted túl magad, erre nagyon figyelj oda!), emellett "diétaként" böven elég, ha a nassolást elhagyod, nem iszol cukros italokat, sört, alkoholt, kevesebb zsiradékot fogyasztasz, a finomított szénhidrátokat csökkented, és minél több zöldségfélét fogyasztasz.

2020. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én 30 naposom így nézett ki:

Kezdés-első nap: 100 felülés, 100 guggolás, 50 felvő, 10 perc szobakerékpár.

Napi 20-szal növeltem a felülést és a guggolást, 5-tel a fekvőt, 10 perccel a biciklit. Bicikliben 60 perc után egy szinttel nehezítettem és kezdtem előlről 10 perccel.

A végén megcsinálod a 700 guggolást és felülést, meg a 200 fekvőt + végig kardióztál mellé. Kirobbanó formában éreztem magam.

Ezután mentem futni a bicikli helyett és súlyt emelgetni konditerembe az otthoni saját súly helyett.

De kellett ez a hónap, hogy formába rántsam magam és bevált.

Jahm, étkezés. Abban a hónapban 0% cukrot és fehérlisztet ettem. Reggelire tojás és tk rozsszelet + nyers zöldség. Vagy gyümölcsös tk zabkása útifűmaghéjjal és fahéjjal.

Ebédre hús és párolt zöldség vagy valami hüvelyes a hús helyett.

Estére túró vagy cottage cheese frissalátával(olívaolajos-citromos öntettel, kis só, bors, metélőhagyma vagy medvehagyma aprón és nyers zöldségek).

1600kcal/nap

(158cm L) 4kg ment le, 60-ról 56-ra. Azóta 52 vagyok izmosan, 1 éve konditermezek, futok, egészségesen eszek, néha nasizok. De az első otthon edzős hónapban semmi nasifélét nem ettem.

2020. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nő vagy?
2020. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen
2020. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért?
2020. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Nekem az a baj ezekkel a kihívásoknál a olyan állításokkal, hogy nagy részt hazugság az egész.


Itt kb 5 percen át mozog. Amiket csinál az kb egy bemelegítés egy további 1 órás edzéshez, talán kicsivel kevésbé intenzívebben és más (jobb) gyakorlatokat használnék, de ez lényegében csak egy bemelegítés egy normális edzéshez, ami akár el is hagyható ha az edzésed során a legelső 1-2 gyakorlatban bemelegítő sorozatokat is csinálsz.


Szóval ezek a kihívások lényegében haszontalanok. Látszik hogy csak nézettség miatt csinálja.


Ha fogyni fog akárki is aki ezt csinálja nem ettől a mozgástól fog megtörténni, hanem mert kcal deficitben.


Amihez vannak ennél 100x jobb kardiók.


Szóval szerintem ez és minden más hasonló (otthon a nappaliban a padlón csinálunk pár gyakorlatot 5 percen át) fogyáshoz vezető "megoldás" szimplán csak megvezetés.

2020. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!