Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúránál mennyire ajánlato...

Fogyókúránál mennyire ajánlatos tejet inni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valamilyen márka akkor írjátok le légyszíves.

2019. jún. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretedbe akkor nem gáz
2019. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tej az szerintem belefér.
2019. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél a tej túlzott inzulinválaszt okoz és padlóra viszi a vércukorszintet. Ha tejivás után egy-két órával mindig nagyon megéhezel, akkor ne igyál vagy csak keveset. Ha nem, akkor nyugodtan, persze figyelembe véve, hogy milyen tápanyagok, mennyi kalória van benne.
2019. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy apróság: én sokkal laktatóbbnak találom a 2,8%-os tejet, mint a 1,5%-osat, a kalóriabeli különbséghez képest még jobban. Érdemes lehet ezzel kísérletezni. A márka mindegy szerintem, a legolcsóbb sparos tejet iszom.
2019. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet fogyókúrában is, a mérték a lényeg. Pl nem egy tábla csoki, csak egy kocka, ugyanígy nem 1 liter tej, csak egy kis pohárka. Jobb egyébként abból is a zsírszegény, nem olyan finom, de kevesebb zsír és kalória. Én a Mizot imádom, a világoskéket.
2019. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tejnek ALACSONY a glikémiás indexe, így nem emel vércukrot.

A kalória számolás és az élelmiszerek párhuzama pedig egy baromság! Nagyon kérlek, ne ez legyen a mérvadó számodra!

Inzulinrezisztens vagyok, és hála Istennek, hogy szembesültem vele: egy földgáz mérésére szolgáló hőértéknek semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire hízol el egy terméktől.

Az biztos, hogy MINDEN instantizált és magas glikémiás indexű szénhidrátot száműzni kell, pl. rizs, krumpli, búzaliszt, szacharóz (kristálycukor), glükóz (szőlőcukor), az összes magas szénhidrát tartalmú gyümölcs (ananász, datolya, banán, szőlő...stb).

A legjobb, ha a napi szénhidrát keret 40-60 gramm között mozog.

Egyébként már közel 3 éve többségében csak 3,5%-os tejet iszom, és láss csodát: kevesebb vagyok 20 kilóval.

Ugyanis minél magasabb a zsírtartalma, annál kevesebb benne a szénhidrát. A laktózmentes verzió nem a legjobb választás cukros oknak vagy fogyókúrázóknak, mert a laktózt más, számunkra jóval nehezebben lebontható cukrokkal helyettesítik (igen, elég bizarr, hogy a laktózérzékenyeknél ez fordítva van 😂).

2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!