Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt mennyit lehet...

2 hónap alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt hogy télen elkezdtem volna fogyozni de mindig csak hallgattam. Most épp itt lenne az ideje. 170cm vagyok 84kg szerintetek 10kg 2 hónap alatt meglenne?
ápr. 14. 13:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Szigorú étrenddel és rendszeres előre eltervezett edzéssel simán lehet 10kg-t fogyni 2 hónap alatt, annyi a titok hogy be kell tartani mindent csalás nélkül…
ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap alatt 4-8 kiló az egészséges fogyás.
ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti átlag fél kilót lehet egészségesen fogyni, nagy túlsúlyból az elején többet, vége felé pedig kevesebbet, szóval átlag heti fél kilóval érdemes számolni, ahhoz, hogy ne izomból, hanem zsírból veszíts.

Az is segíti még a zsírból fogyást, hogy a edzel is a megfelelően kialakított kalóriadeficites étrend mellett.

ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónap alatt 7 kilót fogytam, 3 hónap alatt ment le 10 kg. 85-ről indultam 177 centihez (40/N).


De szerintem ne a számok bűvöletében élj, legalábbis a kilók esetében. Ha életmódot váltasz (kalóriadeficit, normális ételek, több mozgás), jobban fogod érezni magad és idővel látszani is fognak az eredmények.

ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs extrém túlsúlyod.

Heti fél, nagyon maximum 1kg az egészséges. Tehát számoljuk most úgy, hogy ha 1 hónap 4 hét, akkor 2 az 8 hét. Így az optimális 8kg. De ugye sok mindetől függ az eredmény.

Próbáld 3 hónapra belőni a 10kg-ot, sokkal reálisabb az esély és szebb is lesz a végeredmény. 😊

ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!