Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni júliusig 8 kilót?

Le tudok fogyni júliusig 8 kilót?

Figyelt kérdés

Most kb 63-64 kg vagyok (166 cm). Már fogytam 6ot de január óta. Eléggé stagnál egy ideje, az elején gyorsan lement pár kiló. Konkrétan nem számolok kalóriát viszont alapból nagyon keveset eszem, esélytelen h egy nap kb 1300-1400nal többet egyek, van h sztem az 1000 sincs meg (reggelit sose ettem, ebédre munkahelyen vagy salata, vagy boltban veszek valamit amire rá van írva a kaloria tartalma, ez általában 300-400 kcal-os kaja szokott lenni. Vacsora általában amit főzök (egészséges ételek, pl zoldeseges curry, couscous-salata, vagy ha épp olyat főzök amit a párom jobban szeret - kicsit zsírosabb ételek, abból vagy kis adagot eszem mellé zöld salátával inkább, vagy már úgy eltelek az illatoktol hogy nem eszem belőle). Alkoholt szoktam inni, ami tudom hogy sok kaloria viszont 2-3 froccs alkalmanként nem kéne hogy nagy gond legyen (pár száz kaloria)

Mit tegyek hogy elerjem az 55 kilót júliusig? Nagyon belassult a fogyás. Edzek is (heti 2-3 kardio kombinálva súlyzós edzéssel és heti 1 squass)


Köszi előre is a válaszokat:)


ápr. 17. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Az alkohollal nem csak az a baj, hogy sok kalória, hanem amíg a máj bontja az alkohol méregtartalmát, addig nem tud egyszerre zsírt is bontani, szóval addig rakódik.
ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ! Nem tudtam hogy ez ennyire számít. Mármint lehetséges hogy heti 2x pár fröccs miatt nem erhetem el a célom?
ápr. 17. 12:28
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos, de benne van a pakliban, hogy ez akadályozza.
ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy, ha nem számolod, csak tippelsz, akkor lehet, hogy mégis több a napi beviteled, mint gondolod.

Kivéve, ha mondjuk ugyanúgy eszel, mint korábban, de szemmel láthatóan kevesebbet, mert én is ezt csináltam, nem volt kedvem számolgatni, méricskélni, szóval tudtam, hogy eddig mennyit szoktam enni és akkor onnan kevesebbet.

ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, kevesebbet eszek mindenképp. Azelőtt sem voltam egy nagyétkű, de pl nem annyira figyeltem arra hogy nagyrészt alacsony kalorias étel kerüljön az asztalra esténként és a munkahelyi ebéd is kaloriadúsabb volt (kb 600 kcal). Azért kb tudom a dolgok kaloria tartalmát, de ha csinálok pl egy zoldsegcurryt, amiben csak zoldsegek, fuszerek és kokusztej van (zoldsegek kaloria tartalmát nagyjából tudom és utána szoktam nézni ha nem, kokusztejre rá van írva) és abból eszek egy tanyérnyit az nem hiszem hogy sok kaloria bárhogy is nézzük. Ugyanez a kedvenc couscous salatam amit kombinalok többféleképpen és abban is csak zöldség van plusz a couscous kaloria tartalmát is tudom, mert ugye ra van írva és mérőpoharral kísérem. És ugye azt írtam, hogy ha kaloriadusabb ételt eszek akkor abból jóval kevesebbet és salátával kompenzalom. Tudom hogy jó lenne mindent lemerni és számolni, de annyira mégsem hiszem hogy elmérem magam, pl az 1400 kcal egy nagyon magas becsles ahhoz képest amit én megeszek egy nap,de elvileg azzal fogynom kene
ápr. 17. 12:43
 6/20 A kérdező kommentje:
Btw.igazabol augusztus közepére szeretnék ennyi kiló lenni, csak jobb, ha már júliusban meg van a cél és csak tartanom kell és nem jön rám a pánik hogy most másfél honapom van lefogyni még x kilót:)
ápr. 17. 13:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem fog lemenni 8. Inkább 5-6
ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha végül 57-58 kg lennék addigra, azt is el tudnám fogadni. Csak jó lett volna az 55, de akkor ezekszerint nem annyira reális sajnos:) lényeg hogy fixen 60 alatt legyek valamivel,ingadozás nélkül:)
ápr. 17. 13:14
 9/20 A kérdező kommentje:
De azért érdekelne, tényleg ilyen irreális 3 hónap alatt 8 kg fogyás? Ehhez kevesebb mint 1 kilót kéne fogynom hetente
ápr. 17. 13:23
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lehetne több, mint két hónap alatt lefogyni 8 kg?

Figyelj oda a kalóriabevitelre, végezz nagyon aktív testmozgást - futás, crossfit vagy bármi más - és simán meglesz a kitűzött cél!

ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!