Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy le lehet fogyni ha este...

Úgy le lehet fogyni ha este már semmit nem eszem?

Figyelt kérdés

165 cm/ 62 kg vagyok (lány, 23 éves). Különösebben nincs gondom az alakommal, viszont iszonyú nagy az úszógumim, aránytalan vagyok tőle nagyon... A hátamon is észrevettem hogy van háj, és a pocim se kicsi. A combom és fenekem nem problémás (annyira).

Szóval, ha mindennap azt csinálom hogy nem vacsizok, akkor lehet sikerem? És mennyi idő alatt? Tényleg nagyon nehezen fogy le az úszógumi? Segítsetek! (tornázni nem fogok mert utálom és időm sincs rá.)


2010. okt. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak a mozgás segít. Mindenki ezt az "este nem eszem " dumát emlegeti. Én fogyózom, igyekszem egész nap rendszeresen enni, edzőterembe járok, de este is eszek! Joghurt, gyümölcs.
2010. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy le lehet fogyni így is.
2010. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ébredjünk már fel könyörgöm!:S


Nem,nem fogsz lefogyni úgy! Gondolod majd egész nap eszel este meg nem, attól lefogsz? Pláne, hogy nem mozogsz?

Nem értem miért csapjátok be magatokat ilyen butaságokkal!


Ne mondja nekem senki, hogy a szépsége érdekében nincs 45perc mozgásra idő!


Az úszógumi meg egy olyan téma, hogy az egy bizonyos baktérium miatt keletkezik, összefüggésben az étkezéseddel. Ez bizonyos mértékben mindenkiben meg van, de az már alkati kérdés, hogy lesz-e úszógumid, és hogy mekkora! És tényleg nagyon nehezen megy le, szóval ha nem mozogsz ne is reménykedj.


Van rá valami tabletta, ami ÁLLÍTÓLAG meg öli ezt a baktériumot, de nem nagyon hiszem el, bár nem is próbáltam, szóval nem tudhatom!


22/L

2010. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18:45

" Az úszógumi meg egy olyan téma, hogy az egy bizonyos baktérium miatt keletkezik, összefüggésben az étkezéseddel."


szerencsére ritkán olvasni ilyen nagy butaságot mint ez

2010. okt. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy te nem tudsz róla, még nem kell rögtön azt magyarázni,hogy butaság. Mi is nem rég tudtuk meg, sok kísérlet is igazolja, orvos mondta, csak kevesen tudják!
2010. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!