Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtölés 1 nap...

Időszakos böjtölés 1 nap kihagyása?

Figyelt kérdés

16:8-as módszerrel csinálom az időszakos böjtölést, minden nap de. 11 és du. 7 között eszek, azonban ma szóltak, hogy holnap délelőtt atlétikai versenyre kell mennem.

Ha egy nap ennék reggelit is, aztán este 7-ig ennék, másnap pedig újra 11-kor, tehát egy nap kimaradna, az elrontaná a diétámat? Vagy nem gond?



2021. okt. 20. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%

Alapból amit csinálsz, az ront a legjobban.

Miért nem lehet normálisan enni?

2021. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Az időszakos böjt ugye mindenkinek olyan intervallumokban működik, mint a böjtidőszaka. Tehát neked a 8+16 óra. Tehát nem olyan mint a keto hogy egyszer eszel túl sok cht és ki is lépsz a ketózisból, az időszakos böjt megszegése nem számít így hosszútávon. Ha egyszer kimarad, utána ugyanúgy tudod tovább csinálni
2021. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2-esnek köszönöm a választ! ☺️
2021. okt. 20. 12:47
 4/24 anonim ***** válasza:
12%

Hogy tudják így kínozni magukat?

"Éhes vagyok, de nem eszek mert még nem telt le a böjt ideje"

Ennyi ész szorult néhány emberbe?

2021. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
#4: nem vagyunk éhesek a böjt alatt. Ez benne a legjobb. Arról nem is beszélve, hogy milyen pozitív hatása van a hormonháztartásra
2021. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5# Leírnád, hogy ez hogyan működik, és hogyan hat a fogyókúrára?
2021. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez és az egész dietcrafting oldal

[link]

2021. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha reggelizel akkor mi bajod lenne ?

Ha a keretedbe belefér ehetsz reggel is. Ha eszel reggel akkor is eléred azt az eredményt amit szeretnél.


csak mert nem értem mi értelme van az ilyen étrendeknek / böjtöknek...

2021. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
8-as: az az értelme, hogy van, aki csak így tud kalóriadeficitet tartani, mert egyébként túlenné magát. aki csak divatból csinálja, vagy azt hiszi, hogy csak így lehet fogyni, de közben szenved, azt valóban én sem értem (én tuti nem bírnám, de mivel ezt eleve tudom, sose próbáltam).
2021. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is így tartottam a kalória deficitet. Déltől ettem. Sokszor csak 2kor, és nem remegtem, mert leesett a vércukrom, mint akkor, amikor reggeltől estig tömtem magam.
2021. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!