Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagy súlyból fogyott és...

Aki nagy súlyból fogyott és lógni kezdett a bőre (kb. 40 kiló fogyásra gondolok), azt mennyire akadályozza a lógó bőrlebernyeg a mindennapi tevékenységekben, sportban, stb. Öltözködésnél mennyire látszik a lógó bőr, pl egy szűk farmernál...?

Figyelt kérdés
... mennyire zavaró érzés a ruha alatt?
ápr. 28. 18:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
5%
Gratulálok mindenkinek aki lepontozta a 9-est. Sajnállak titeket, hogy fél mázsa fogyás után kezdtek el ilyeneken gondolkozni.
ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11. Az a baj, hogy 40+ kiló fogyással már súlyzóval se menthető meg a bőr sajnos.

Igen, igaz, hogy előbb kellene gondolkodni, de jobb későn, mint soha.

Én pl. büszke is vagyok valahol a lógó bőrömre. Tanúskodik arról, hogy leküzdöttem az evészavaromat és már egészségesen élek. Egy két lábon járó ellenpélda lettem azoknak, akik azt gondolják a rossz genetika miatt meg a gyerekek miatt meg a rézf.szu bagoly miatt nem tudnak lefogyni.

ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem, kedves utolsó.

Szóval amiért te az evészavarod miatt híztál meg és fogytál nehezen, akkor másnak már nem lehet mondjuk hormonproblémája vagy nem lehet genetikailag hajlamosabb a hízásra? Férjem például olyan, mint egy pálcikaember, pedig ugyanazt eszi, mint én, mellette meg nassol rengeteget. Chips, csoki, gyorséttermi nagymenük. Nem sportol, ülő munkát végez és ha menne busz a budira, akkor oda is azzal menne. Én többet sétálok, folyamatos állómunkát végzek és minden házimunka az enyém. Mégis én vagyok kövér, ő meg sovány. Hmm...

ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A hormonprobléma és a genetikai háttér nyomós okok, de nem lehetetlen ezekkel élve sem. Nálunk minden nő súlyos volt a családban, egész gyerekkoromban és fiatal koromban azt hallgattam, hogy én sem leszek/lehetek más. Hát most itt vagyok és erre nem tudnak mit mondani.
ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván mindenki le tud fogyni, csak nem mindegy milyen áron. Az az ár, amit te fizetsz érte, lehet másnak már megfizethetetlen és ezért mondja, hogy nem képes rá.

Én is fogytam lánykoromban 22 kilót, most megint azon vagyok. Sőt, most többet kell. Tudom, hogy sikerülni fog, de az nem most lesz és addig ez az élet nem igazi élet. Minden falatot mérni, számolni, visszatenni a fazékba, ha 10 grammal több, folyton éhesnek lenni, semmit nem megenni, ami jólesne. Egész nap az evés körül járnak a gondolataim. Alig várom, hogy ehessek, ha meg nem eszek, akkor tervezem, hogy mit fogok enni és számolgatom a kalóriáját. Rohadtul zavar a súlyom, de kevésbé tesz boldogtalanná a kövérség, mint az állandó éhség. És megértem aki azt mondja, hogy ezt nem vállalja.

máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
74%
#15. Ijesztő, hogy ennyire az evés körül forog az életed / életetek. Viccen kívül mondom, hogy foglaljátok le az agyatokat, menjetek dolgozni, biciklizni vagy csak simán mozduljatok ki a házból.
máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Ijesztő vagy sem, de nehéz lefoglalni az agyam, ha folyamatosan éhes vagyok. Ki szoktam mozdulni, és van elég dolgom három kicsi gyerek mellett, de attól még nehéz másra gondolni, ha vagy éhes vagyok vagy épp hulla fáradt.
máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

17. Ha folyamatosan èhes vagy , akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

Tudom miről beszélek, mert voltam komolyan elhízva és le is fogytam. Állandó èhség nèlkül.

máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!