Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne emiatt a fogyás...

Aggódnom kéne emiatt a fogyás miatt? 5 hete diétázok és már 7-8 kilót fogytam.84 voltam, most álltam este a mérlegre és 76-ot mutat (178cm vok). Már arra is gondoltam, hogy a mérleg rossz, de ráálltak a barátnőim is és annyi kilók amennyik máshol.

Figyelt kérdés

Tudom, a válasz örüljek neki, de valahogy furcsa ez nekem. Sose fogytam ilyen gyorsan és egy nap kb.1300 kalóriát fogyasztok. Emellett szedek rostot,meg iszom ezt a súlycsökkentő gyógyteát.Reductilt is szedem, de ezt korábban is próbáltam, akkor 1 hét alatt hozzászokott a szervezetem és semmit se fogytam.

Mozogni nem tudok eljárni még,a 2 éves örökmozgóm körül rohangálok (de azért ez nem nevezhető olyan mozgásnak).

Vitaminhiányom lehet, vagy gyanakodnom kéne vmi betegségre?


2009. jan. 5. 19:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én mindig másfél órát úszok/úsztam. Nem elsősorban fogyás miatt akkor, csak erőnlét miatt, meg stresszlevezetésként vizsgákra tanulás előtt után közben :)

És nem mama tempóban, hanem rendesen,váltogatva a gyors, hát, mellúszást. És mégse fogytam tőle sose!!!

2009. jan. 6. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!