Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó a súlytartáshoz?

Ez az étrend jó a súlytartáshoz?

Figyelt kérdés

Ez jó a súlytartáshoz vagy hízni fogok tőle ?


Reggeli: 4db virsli + 1db rozskifli

Tízórai: 1db alma + 1db banán + 2-3 db mandarin

Ebéd: sárgaborsó főzelék + 1db rozskifli

Uzsonna: 1db Activia joghurt

Vacsora: 1 tál tejberizs


Ha ez nagyon sok vagy kevés,légyszi írjon vki egy étrendet amivel tarthatom a súlyom.


2010. okt. 30. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó :)

Az uzsit felcserélném a vacsorával viszont, úgy, hogy uzsira egy pici tejberizst ennék (szénhidrát du-ra kell, de a tejberizs sajnos hizlal, uzsira viszont perfekt :)) és vacsira ennék joghurtot.

Ha lehet, ne Activiát vegyél mert az cukros és egészségtelen, akármit is mondjanak a reklámok. Helyette natúr joghurtot keverj mondjuk mézzel - hihetetlen finom görög joghurtos íze lesz, vagy tehetsz bele zabpelyhet, vágott gyümölcsöket. vagy egy kefir is tökéletes.

2010. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó étrend. Bár... Én pl virslit biztos nem ennék 4-et. Meg egyet sem. Inkább valami sonka reggelire. Ebédre meg husit kéne enni.
2010. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat (:


és vacsorázni hány órakor kellene ? olyan 6 körül vagy 6 előtt ?

2010. okt. 30. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
2 órával lefekvés előtt :) A gyomrod 6 után is dolgozik, a sok hülye anorex csinálja a 6os baromságot. Szóval alvás előtt 2 órával egyél még :)
2010. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké (:

köszönöm még 1x (:

2010. okt. 30. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

teljesen jó sztem de igaza van aki azt írta h inkább narjoghurtot és abba tegyél gyümölcsöt, mézet, fahéjat

nagyon nagyon finom:)

amúgy én azt tanácsolom neked, hogy a gyümölcsöket ne keverd

a banánt edd meg tízóraira

mandarin uzsira a joghurttal

almát pedig a tejberízzsel

én úgy tudom h kell 1-1 órát várni a gyümölcsökkel és utána a másikat de nem tudom h igaz e, de én így csinálom és nekem jobb

ha szeretnéd próbáld ki:)

2010. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben az étrendben nincsen sem hús, sem zöldség. A 4-5 gyümölcs szerintem sok tízóraira.
2010. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"2 órával lefekvés előtt :) A gyomrod 6 után is dolgozik, a sok hülye anorex csinálja a 6os baromságot. Szóval alvás előtt 2 órával egyél még :)"


2órával lefekvés előtt nem szabad már enni mert az már csak "rajtad marad"

A gyomor 6után is dolgozik, meg általában mindig, de este 6után már nem egészséges enni az is rád ragad!

Aki pl délre megeszi a kb 2000kcal-nyi napi mennyiséget és utána is eszik, és persze ha rendszeresen így eszik az elhízik de mindegy!

Saját tapasztalat hogy az esti zaba az már csak rajtad marad, és van olyan is ha este kakaót kiflivel eszel akkor attól csak hasmenésed lesz...

Én mindenesetre maradok a saját módszeremnél hogy 3-4körül vacsizok keveset, este 6után nagyon ritkán szoktam olyan esetben is csak 1almát néha mellé még tojást répát. és aki nem eszik este 6után az miért anorex? Én nem nagyon eszek este 6után mégsem vagyok éhes de mind1...

2010. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy éhes vagy, hanem hogy a szervezeted éhezik. Ez más, mert ha reggelinél eszel, azt utána a kiéhezett szervezet jobban felhasználja. Szokás kérdése, viszont orvosi szempontból a lefekvés előtt 2 órával történő étkezést tudom javasolni.
2010. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem az, hogy éhes vagy, hanem hogy a szervezeted éhezik. Ez más, mert ha reggelinél eszel, azt utána a kiéhezett szervezet jobban felhasználja. Szokás kérdése, viszont orvosi szempontból a lefekvés előtt 2 órával történő étkezést tudom javasolni."


de akkor minek enni rengeteget ha nem vagy éhes? max megeszel egy almát és ennyi akkor az tuti nem rakódik le.

Úgy hallottam a reggeli a legfontosabb étkezés, azt nem szabad kihagyni.

Hát lefekvés előtt 2órával én már tuti nem tudnék megenni egy falatot sem, még kellemetlenül is érezném magam.

Ha pl én 23órakkor(csak mondok egy időpontot) fekszem le, akkor este 21órakkor már hol egészséges étkezni?

2010. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!