Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől szeretnék neki fogni...

Hétfőtől szeretnék neki fogni a 90 napos diétának. Van aki pont most szánta el magát, vagy mostanában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben átgondolnám ezt a 90 napos marhaságot. csak gondold, végig logikusan, mit nem szabad sokat enni, ha fogyni akarsz? Szénhidrátot. Miből kell többet enni ha fogyni akarsz? Fehérjét. A 90 napos diéta alatt 3 napig szénhidrátot eszel és egy nap fehérjét. A súlyod valóban csökkenni fog, ugyanis a szervezetednek szüksége van fehérjére, és az izmaidból fogja ezt megszerezni, ha nem viszel be elegendő mennyiséget. Magyarul az izmodból fogsz fogyni, ezért leszel sokkal könnyebb (az izom nehezebb mint a zsír)

Szóval, inkább egyél minden nap mindenből csak megfelelő arányban, és mellette mozogj. Ettől sokkal jobb lesz az alakod, és gondolom az számít, hogy hogy nézel ki, nem az hogy hány kiló vagy.

2010. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szénhidrát(nap) = szénhidrát

keményítő = szénhidrát

gyüm. cukor = szénhidrát


fogyás = szénhidrátbevitel csökkentése

2010. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mivan ha valaki éppen a fehérjétől hízik meg rosszul van??? Én 8án fogom elkezdeni a 90napost.
2010. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is most szántam el magam, de nem 90 naposra, csak "sima" diétába kezdek+sok mozgás. Én min. 8 kg-t szeretnék fogyni, és te?
2010. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mivan ha valaki éppen a fehérjétől hízik meg rosszul van? Az keressen fel egy gasztroenterológust, mert valószínű valami emésztőrendszeri problémája van
2010. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most csak nem 90napos-ra.Csak símán sport biciklizés...sok gyümölcs+zöldség.
2010. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!