Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a tokámat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány, és nagyon zavar. segítsetek kérlek!!!
2009. jan. 6. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok és 170-175 cm, nem vagyok az a nagyon vékony cicababa, de nem vagyok kövér se.
2009. jan. 6. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Bólogassál sokat :-)))
2009. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez genetika. Ha lefogynál (bár szerintem nem kell drasztikusan fogyókúráznod :)) akkor lehet lemenne onnan is, de ez se biztos. Marad a plasztikai sebész, de jobb ha inkább megbarátkozol magaddal.

Csináltathatsz olyan hajat, ami kevésbé hangsúlyozza ki és úgy nem feltűnő. Sminkkel is javíthatsz rajta, ha pl az álladat megfelelően árnyékolod akkor sokkal szebbnek tűnik majd. Egyszer ha sok időd lesz menj a tükör elé 2-3 különböző árnyalatú púderrel és ahol kis gödör van illetve árnyék azt hangsúlyozd ki. Ha nincs akkor "fess" fel. :)

2009. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%

Vannak különböző gyakorlatok is: [link]

Ez is jó: [link]

2009. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!