Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után mivel lehet...

Fogyás után mivel lehet feszesiteni a bört?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogytam elég sokat, utánna most kondizok, karjaimon, lábaimon, mellen elég jól szálkásodok. Egyedül a hasammal van a baj, elég nagy volt, és most nagyon csúnya, nem akar szálkásodni. Olvastam itt hogy néhány tornagyakorlattal esetleg lehet feszesiteni. Mik lennének ezek?

F.23.


2010. nov. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasról,derékról megy le utoljára,uh kitartás.Ha tovább csökken a testzsírod,akkor fog látszódni a hasizom kb 10% körül,de nőknél az már szinte versenyforma.16-18%al már nagyon csinos lehet egy nő.

Gyakorlatok meg szálkásításhoz?Spinning,szobabicaj,ugrálókötél,kick-boksz aerobik.

2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bakker:)Férfi vagy:D bocsesz.Akkor 6-7% csökkentsd a testzsírod és alacsony ch-s fehérje diéta.
2010. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Esetleg tudsz valami jó módszert a megmérésére? Vagyis énis láttam sokat, de melyik lehet a legpontosabb?

2010. nov. 5. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

A legpontosabban kórházban mérik egy géppel,de a bőrredő mérés is eléggé pontos,diéta alatt kb 2 hetente-havonta érdemes mérni.Így néz ki.

[link]

Mérőszalaggal is mérheted az összecsípett részeket.

2010. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!