Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap ha rendesen eszem és...

Holnap ha rendesen eszem és mozgok, helyre tudom a mát hozni? Mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés

A menüm ma (szörnyülködjetek :D)

Reggeli - egy szelet almás pite, kefir, 2 alma

Ebéd - 2 zacskós leves, 1 szelet mákos pite

-Uzsonna- 3 db körte, 3 alma

Vacsinak nem nevezhető valami - egy túrós palacsinta


A gáz az volt, hogy semmi pénz, és csak ezek a kaják voltak itthon, kénytelen voltam ezeket felélni :D

Holnaptól már odafigyelek megint. Nagyon tragikus volt? :S Ennyitől mennyit hízhatok (sacc/kb)?

Légyszi írjatok, fontos, már 10 kg-t sikerült :(


22/L


2010. nov. 5. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

egy naptól nem lesz semmi bajod.

és azért annyira nem volt vészes.

2010. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsmá de nekem volt TÖBB ilyen napom FOGYÓZÁS alatt(volt hogy 1 héten 2 is) és nem szakadt össze a világ.. sőt, ment tovább le a felesleg, hisz a mozgás megvolt :) arról nem is beszélve mikor 3 tányér székelykáposzta csúszott le vacsira..
2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha mozogtál volna minimum 1 órát intenzíven nem lenne lelkiismeretfurdalásod..
2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Négy órát jártunk-keltünk barátnőmmel Budáról Pestre :D (reggeli után)
2010. nov. 5. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor meg ne parázz
2010. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy máról holnapra változol. Ez hónapok, évek alatti változás. A teljes izomrendszered frissülése fél év, szóval ilyen napokkal ne bohóckodj már.
2010. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!