Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig nagyon le szeretné...

Karácsonyig nagyon le szeretnék fogyni (alul edzésterv) beválik ez?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy karácsonyig mennyit lehet lefogyni?

kb ilyen a terv amihez viszonyítani lehet:naponta 2perc leg magic,hetente 2atlétika és minden hétvégén 1,5 vagy 2 km futás futógépen+1és féóra korizás szombaton.Meg persze az étkezésre is oda figyelnék csak mert decemberben lesz egy bál és kinéztem egy térd felé érő gyönyörű ruhát és nem M-es méretben szeretném hanem S-esbe mert nagyon szeretnék csinos lenni.

Kérlek segítsetek,elég ez a program hogy csinos legyek? és mennyit fogyhatok vele???


2010. nov. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mozgással akarsz fogyni, dícséretes DE ne várj csodát. A sport (ha eddig nemk mozogtál) átformálja a testedet, ami nem feltétlenül jár fogyással (a szó szoros értelmében egyáltalán, mert valszeg nehezebb leszel súlyban) viszont formálódsz, és csinosabb leszel.

Ha szép formás vagy, akkor az M-es ruhában is lehetsz nagyon csinos, nem a ruha méretét fogják nézni, ha jó benne a lábad :).

Centiben mérd a változást, ne kilóban, ez fontos. Ha eddig nem sportoltál, NE egyél kevesebbet, a szervezetednek szüksége lesz az energiára, viszont egyél egészségesen és változatosan. És ha majd látod, hogy hogy bírod, szerintem mozoghatsz többet.

Az úszás pl jobb mint a futás, mert minden izmot átmozgat és jobban formál, ajánlom figyelmedbe. :)

2010. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már jársz atletizálni,akkor menj le 4x egy héten.

A leg magicet meg dobd ki a fenébe és vegyél helyette egy ugrálókötelet!

2010. nov. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy atétikár kétszer van akalmam járni meg eddig is sportoltam és nem s fogok kevesebbet enni
2010. nov. 10. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy mindennap sportolj. nem akarom elvenni a kedved de ilyen szinten nem fogsz tudni komoly eredményt elérni. a ruhaméretváltozást szerintem viccnek szántad. tökéletes megtervezett diétával és mindennap 1 óra edzéssel talán lemegy 4kg. túl sok sikerre ne számíts ezzel. még hosszútávon se. bele kell ásnod magad ezekbe a dolgokba komoly szinten. táplálkozás+sport. 2km futás az semmi...
2010. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a ruhaméretet nem viccnek szántam és amúgyis nem úgy gondoltam ahogy te éérted...az én méretem az általában S-es de vannak olyan ruhadarabok amiknél jó ha egy kicsit bővebb és M-est veszek.annál a ruhánál az M-eset próbáltam fel és az teljesen jó volt.az s-es az már szűkösebb és abba akarok beleférni.az időmbe nem fér sokminden bele ezért is írtam csak ezeket.am köszi
2010. nov. 10. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vok! oké hogy nem viccnek szántad. de karácsonyig nem fogod elérni. ehhez nem elég egy hónap. teljes életmódváltás kéne h elérd. tökéletes táplálkozással és mindennap edzéssel.
2010. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!