Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Mikor éreztétek...

Fogyózók! Mikor éreztétek először. Hogy megérte kínlódni/lemondani?

Figyelt kérdés

Én ma reggel.

86 kg-ról indultam augusztus végén, most 79 vagyok. Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, hogy ennyire örülök, de évek óta nem kezdődött 7-essel a mérleg kijelzője. 60-62 kg-ig szeretnék fogyni, tehát még van mit leadni, de ez a kis siker most nagyon megerősített a továbbiakra.

Veletek mi a helyzet, mi volt az első sikerélményed, ami továbbsegített?


2010. nov. 10. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Amikor egyik reggel észrevettem,hogy látszódnak az erek a hasamon,vagyis minden zsír eltűnt róla.
2010. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én még az elején tartok, de azért szeretek fogyózni, mert amint elkezdem rögtön érzem, hogy jobb a közérzetem... Magabiztosabb leszek és jobban ágybacsábíthatóbb :P (barátom által) :D Viszont már milliószor csináltam hülyébbnél hülyébb fogyókúrákat, több kiló is lement aztán persze abbahagytam és ugyanannyira visszajön.. szerencse, hogy nem több!! Most viszont megfogadtam, hogy nem akarok félévente belefogni egy új diétába.. és úgy akarok kinézni, hogyha elmegyünk valahova a barátom büszke lehessen rám, hogy én vok a bnője.. Persze ő most is az, de nekem ez nem elég.. Ahogy olvastam a leírásaitokat adott egy kis erőt! Gratulálok mindannyiótoknak és a többi kitartó fogyokúrázónak is!

2010. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem még az is erőt ad, hogy áttértem az egészségesebb kajákra. Eddig úgy ment a fogyó, hogy mindegy, csak a napi kalóriamennyiségbe beleférjen.:))) Ezt képzeljétek el úgy, hogy reggel-este egy - egy vajaszsemle, ebédre meg egy smack... Oké, fogytam úgy is, de persze, nem bírtam sokáig. Nem mondom, hogy most tökéletes az étrendem egészségesség-tápérték szempontjából, de majdnem.:))
2010. nov. 10. 10:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Egész kiskoromban duci voltam,gyűlöltem a rövidnadrágokat mert undorítóan hájasnak láttam a lábam. A nővérem volt a példaképem aki magas és karcsú. Elkezdtem sportolni,megváltoztattam az étkezési szokásaimat,és tavaly nyáron mikor hazajött külföldről a "bálvány" tesó,meglátott és azt mondta: "Hugi,de vékony vagy,majdnem olyan mint én a legvékonyabb korszakomban!" :D Ettől fogva egész nyáron rövidnadrágokat,miniszoknyákat,tapadós pólókat hordtam és a föld felett jártam 10 centivel:))


Ráadásul nem félek attól se már ha spontán lefotóznak,mert szerintem az arcom is szebb lett (arról is fogytam):)

2010. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!