Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom leadni magamról...

Hogyan tudom leadni magamról a felesleges vizet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:19
 1/5 anonim válasza:
Vizelethajtó teával. Sok verzió létezik. De ha komolyabb, háziorvos anyukámnak is írt fel tablettát. csak óda kell figyelni, hogy miket kell közben enni, mennyit inni...stb.
2010. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vizelethajtók: kávé, teák, ahogy az előttem szóló is írta. Gyümölcsök közül a cseresznyét meggyet ribizkét lehetne kiemelni, de ezek rövidtávon jók.

Az segít leginkább, ha csökkented a sómennyiséget, a só ugyanis megköti a vizet (én pl. nem is sózom a kajám, felvágottakat sem eszem. Sajtot sokat, egyedül abban van só, amit eszem, meg kenyérben.) TILOSAK: csipszek, popcorn, sós kekszek/ropogtatnivalók, sós mogyik (ha mogyira vágsz a natúrt válaszd). Csökkentheted a felvágottak mennyiségét. sajtokba is sajna sok van :S de azok kalcium miatt fontosak. (én pl. kalcium hiányos vok, azért eszem sokat.) Vigyázz, mert gyakran raknak az édes ételekbe is sót (kekszekbe stb) mert a só (kis mennyiségben) kiemeli az ételek ízét.

2010. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb vízhajtó maga a víz (persze kevés sós étellel kombinálva.) Az lenne a legjobb, ha tartanál egy víznapot, amikor rengeteg vizet és kevés ételt, lehetőleg gyümölcsöt, zöldséget fogyasztasz. Én is tartok néha ilyet, és látványos az eredmény, meg a szervezetnek is könnyebbséget jelent.
2010. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne egyel sos kajakat es ne igyal szensavas dolgokat. eleg egyszeru......
2010. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igyál több vizet,lol

nem hallottad a mesét ?


Az agyad hullámai kopogtatnak a szervezetnél:

-"Hé,te! Jólenne,ha kiadnád ebből a lányból azt a sok vizet,szeretne könnyebb lenni pár dekával"

-"Sajnálom,de nem tehetem.Nagyon kevés vizet kapok mostanában,ezért spórolnom kell."

-"Szóval mit kellene kapjál ahoz,hogy kiadd azt a sok vizet?"

-"Hát vizet!Mert akkor már nem kellesz tartalékoljak."


A lényeg:igyál SOk vizet!!!

2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!