Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan? Csinálnám én de áááá

Hogyan? Csinálnám én de áááá

Figyelt kérdés
A sportol kiugrik a szivem(cigizek),a diétát nem tartom be.A csoda szerek nem használnak.2 éve 48-49 kg voltam,csinos.Most pedig 55-60 közt.Valaki tud ebben segiteni?Tanács valaki?Mit csináljak???
2010. nov. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanács? Tudod, mit kell tenned, sajnos attól, hogy mi itt akármit is írunk az nem garancia, hogy ezután betartod a diétád. Két tanácsot adok: egyél sok vörös húst, és eddz keményen.
2010. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem meg elsőnek szokj le a cigiről..
2010. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig együtt aludtam a tornakönyvvel, de nem sokat segített, viszont kényelmetlen volt. Később átgondoltam, hogy leszokok a cigiről is. Ezt hamar elvetettem, mivel szeretek dohányozni és még nem ismertem olyat, aki ne hízott volna meg, miután letette.

Később fejben átraktam magam oda, hogy mivel képtelen vagyok válogatni a kajám (nincs hozzá türelmem), nem fogok mozogni, mert hiába érzem magam jól tőle, lusta vagyok hozzá, nem ettem este már semmit. Igyekeztem legalább 1 almát bezsúfolni a napi kajálásba és lefelezni az adagjaimat. Nálam működött. Próbáld ki.

2010. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sporttól szinte mindenkinek kiugrik a szíve, csak hát tudod van aki hozzá van szokva mert rendszeresen csinálja, vagy van az aki nincs hozzá szokva mert nem csinálja folyamatosan és rendszeresen(ebben az esetben olyan mint te)
2010. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne kifogásokat keress, hanem megoldást.

Leszokás, sport, normális kajálás.

Más út nincs, ha ezeket nem teszed, akkor tényleg marad a "áááááááááá", a kilók meg az önsajnálat. És mind csak nőni fog idővel.

2010. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen :)
2010. nov. 23. 16:27
 7/7 anonim válasza:
hát ez gáz!!!!! de szokj le és sportolj
2010. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!