Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért izél mindenki a yoyo...

Miért izél mindenki a yoyo efektussal?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, aki kövér volt pár évvel ezelőtt, lefogyott úgy hogy minimálisan mozgott, viszont kevesebbet evett és most csontsovány szinte

Viszont amióta lefogyott naponta kiüríti a sulibüfét és mégsem hízik vissza. Alacsony is ráadásul !

Szóval ezt hogy magyarázzátok ? 16/L ő is és én is


2010. nov. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom otthon kihányja... vagy majd visszajön később.
2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy nyár alatt 20 kg-t fogytam 16 évesen, alig ettem, egy nap megettem egy szelet dinnyét talán. Miután lefogytam zabálni kezdtem a csokikat meg mindent és egy deka se jött vissza. Ennek az egyik oka a genetika. A családtagjaim eléggé soványak. Anyukám is nagyon vékony, főleg amikor tini volt. Gondolom te is észrevetted, hogy vannak olyan emberek akik ducik és a családtagjai is mind olyanok.

A másik ok, pedig tini korban az ember folyton fejlődik, stb..., ezért van az hogy a tinik könnyebben fogynak olyan idős korban.

2010. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Édesem, tinik vagytok, fejlődésben. A barátnőd sem lefogyott, hanem megnyúlt és nem hízott tovább, helyesen.

Leszel te még huszon- (harmincon-) éves, kipróbálhatod még a jojót. Okos ember más kárán tanul (meg utánaolvas, miről van szó), te a sajátodén fogsz.

2010. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huszonévesen nem nagyon jellemző a jojo, inkább csak azoknál, akik alapból kövér testalkatúak. Egyébként a barátnőd a tinikori hormonális változások miatt lett ilyen. Nyilván azért is tudott úgy lefogyni, mert akkor is épp tomboltak a hormonjai. De az is lehet, hogy elkezdett fogamzásgátlót szedni. Unokatesóm 16 évesen eléggé telt volt, de az a csinasabbik fajta, akiken egyenletesen oszlik el a súly és nőiesek. Aztán elkezdte szedni a fogamzásgátlót, 8 kg-t fogyott 1 hónap alatt (csontrakétának cikizték, olyan vékony volt), pedig nem változtak az étkezési szokásai és vad sportolásba se kezdett. Mondjuk amikor 21 évesen abbahagyta, akkor 2 hónap alatt 10 kg ment fel rá, de kis odafigyeléssel nagyon hamar leadta, hisz alapból vékony testalkatú volt, a bébiháj a tinikor elmúltával amúgy is lement volna róla, a fogamzásgátló csak begyorsította a folyamatot.
2010. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 évesen én is koplalással fogytam le és akkor nem jött vissza. Csak később, folyamatosan, 4 év alatt 10 kiló. De tényleg sok szart ettem és nem mozogtam. Most próbálom leadni.
2010. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!